قیمت ، خرید و مشخصات

برای مثال به جهت جلوگیری از پوسیدگی لولههای فلزی آنها را به پوششی از جنس گالوانیزه تجهیز میکنند تا از مقاومت بسیار بیشتری برخوردار شوند. به نسبت سایر انواع دریچه ها، این مورد دارای قیمت کمتری است و کاربرد بیشتری نیز دارد. در غیر این صورت انواع بدون دمپر مورد استفاده قرار می گیرد کههزینه کمتری نیز به همراه دارد. به صورت کلی دریچه های دیواری دارای ابعاد و انواع متفاوتی هستند از همین رو برای اینکه بتوانید بیشترین استفاده را از آنها ببرید، لازم است تا حتما کاربرد خود را مشخص کنید. اگر بخواهید خروجی سیستم کولر خود را به چند انشعاب متصل نمایید لازم است تا از انواع دمپردار استفاده نمایید تا باد خروجی را بتوانید تنظیم کنید.

دریچه های دیواری را اغلب از آلومینیوم می سازند تا عملکرد بهتری ارائه دهد. آلومینیوم به نسبت سایر فلزها دارای مقاومت کمتری می باشد از همین رو دریچه های فوق وزن ساختمان را به طور محسوسی افزایش نمی دهند. البته باید به این مورد نیز توجه داشت که ورقه های آلومینیوم را می توان در هر ابعادی در نظر گرفت به همین دلیل از لحاظ اندازه محدودیتی وجود ندارد. البته باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید که دریچه های فوق در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند و عموما با گالوانیزه روکش شده اند تا استحکام آنها بالاتر رود.

به همین دلیل نام دیگرِ این مدل دریچه بازدید داکت اسپلیت را دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی نیز میگویند. میباشد ولی محدودیتی در انتخاب کدرنگ های دیگر برای پوشش دهی به ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت نیست. با توجه به امکان جااندازیِ نقطه های جوش و امکان کثیف کاریِ نمای فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت از هرگونه اتصال جوشی باید پرهیز گردد تا نمای کار به تمیزترین حالت قابل رویت شود. اگر درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی به وسیله لولا باز و بسته گردد.

جهت انتقال هوای عبوری از دهانه ی انشعاب کانال هوای گرد به محیط از انواع دریچه گرد استفاده می شود. به کمک شبکه می توانید هوای در حال جریان را کنترل نمایید. بهترین گزینه برای مصارف خانگی بوده و دارای قابلیت بالا جهت هدایت هوا و مسدود کردن جریان هوا می باشد . یکی از بهترین و البته جدیدترین انواع دریچه دیواری کولر، نوع پلاستیکی می باشد. البته یکی از نکات منفی دریچه های چوبی، مقاومت پایین آنها در برابر رطوبت است. برای دیدن دریچه دیواری پلاستیکی کلیک کنید. این نوع دریچه برای دهانه کانالهایی که در دیوار ساختمانها تعبیه می شوند ساخته می شود دریچه های دیواری از انواع خطی ، مشبک و یک طرفه ، دو طرفه ، سه طرفه و چهار طرفه تشکیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید