• قابليت نصب آسان

مقاومت در حرارت های بالا، سبک بودن و انعطاف پذیری بالا از ویژگی های لوله فلکسی عایقی IFD می باشد. طریقه اتصال قطعات اسپیرال در این روش از کانال کشی داکت اسپلیت به چند روش صورت می گیرد.در خالت عادی که قطرهای مقاطع کانال اسپیرال بیش از حد بالا نیست عموما از روش اتصال فیتینگی(نر و مادگی) استفاده می گردد که در نقاط اتصال زائده یا برجستگی های زیاد قابل رویت نباشد و از زیباییِ کار کاسته نشود.با توجه به مقاومت کانال اسپیرال در برابر سزما و گرما،لذا استفاده از آن برای کانال کشی داکت اسپلیت روشی بسیار مناسب و ایده آل محسوب می گردد.در روش کانال کشی داکت اسپلیت با استفاده از کانال اسپیرال هیچ محدودیتی به لحاظ طراحی و ساخت انواع سایز و قطر برای مقاطع گوناگون وجود نداشته و به راحتی می توان انواع نقشه ها با طراحی های کگوناگون را به مرحله اجرا رساند.با توجه به رعایت موارد گوناگون در طراحی و ساخت دستگاه داکت اسپلیت از طرف شرکت سازنده لذا توصیه می گردد برای طراحیِ نقشه های اولیه جهت کانال کشی داکت اسپلیت حتما با شرکت طراح و سازنده دستگاه داکت اسپلیت مشورت لازم به عمل آید.

از معایب این نوع لوله می توان به مقاومت پایین در برابرضربات و فشارهای فیزیکی اشاره نمود. دریچه پلاستیکی هوا بی نیاز از مقوله رنگ کاری می باشد و از این لحاظ به لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر از انواع دریچه های آلومینیومی و آهنی می باشد. به علتِ ساختارِ خطیِ دریچه اسلوت، این دریچه بصورت بی واسطه نمی تواند به کانالِ اصلیِ هوا متصل شود و اجباراً باید از پلنیوم باکس جهتِ یکنواختیِ ریزشِ هوا استفاده نمود. برای این منظور کلر باقیمانده آزاد پس از ختم عمل کلریناسیون باید حدود 10 تا 20 PPM باشد.

از آموزش کارای هنری و دوخت و فروش لباس تا خیلی از کارهای خدماتی و فنی با همین اینترنت روبراه شده.. در این مورد کلر باقیمانده نباید کمتر از 4 تا 7 میلی گرم در لیتر باشد . در آن زمان مصریان در خانههای خود آبشارهای دیواری ای داشتند که با این کار دمای هوای خانه را کاهش میدادند. معمولا این کلاهک ها بصورت چهارگوش و گونیا ساخته می شود، اما در مواردی که نشیمن گاه یا زیرکار ناگونیا باشد باید از الگو و زوایای چهارضلعی نشیمن گاه تبعیت نمود و آن را مطابق شابلون پایه ساخت.

استفاده از ازن و کربن فعال دانه ای یک روش مؤثر برای کنترل میزان تری هالومتان ها است. EPA میزان تر ی هالومتان را 80 میکرو گرم در لیتر و اتحاد به اروپا میزان آن را 100 میکرو گرم در لیتر و استاندارد ایران میزان آن را 200 میکرو گرم اعلام نمودهاند.

دیدگاهتان را بنویسید