فیلتر آلومینیومی – سرین هود

6. در دستگاههای دو مخزنه با باز کردن شیر واسط ، محلول در مخزن تزریق پر شده و قابل استفاده می باشد . آنها با طیفی از تم ها، انواع و دسته ها عرضه می شوند و هم برای تازه واردان و هم برای افرادی که دارای غلتک بالا هستند مناسب هستند.

این مدل از کمپرسورها از راندمان و بازدهی بسیار بالا و سطح صدای بسیار پایین و بهینه ای برخوردار هستند. یا سفید کننده خانگی در غلظت بالا بعنوان ضد عفونی کننده به کار می رود. سفید کننده خانگی 5 تا 5/5 درصد کلر فعال دارد. مجموعه ی سرین هود عرضه کننده ی انواع دریچه هوا و هود است، حتی برای خرید دریچه زیر فن کویل هم به این مجموعه مراجعه نمایید. کانالهای فلکسیبل برای اتصال سیستم های تهویه مانند هواکش ها و فن ها به خروجی های هوا بسیار کاربرد دارند.

کانال فلکسیبل PSBblack به دلیل وجود عایق الاستومری کاملا لمینیت شده، مشکلات تنفسی و آلرژی زا را با خود به همراه ندارد. موتور دمپر کولر گازی یک استپ موتور کوچک که با برق 12 VDC ولت دی سی کار می کند و بعد از گفتن فرمان از برد کولر اقدام به بستن یا باز نمودن دمپر ها یا چپ و راست نمودن دمپر می کند. سدیم هیپو کلریت گران تر از کلسیم هیپو کلریت است. این کلاهک دودکش از انواع ورق از قبیل روغنی،سیاه،گالوانیزه،رنگی و حتی استیل قابل ساخت است.

• امکان خطرات بهداشتی ناشی از فرآوردهای جانبی تولید. دستگاه های تولید لوله های فلکسی برای ساخت لوله خرطومی فلزی درجه یک هم کاربرد دارد. برای فضاها و سازه های دارای اندازه 100، 140 و 170 مترمربع، به ترتیب انتخاب داکت اسپلیت زانتی برخوردار از ظرفیت 36000، 48000 و 60000، از بهترین گزینه ها تلقی می گردد. مراحل ساخت این دریچه داکت اسپلیت نیز همچون دیگر انواع دریچه داکت اسپلیت از ساختِ فریم شروع می شود.برای ساخت فریم نیز ابتدا باید ابعادِ کلاف یا قابِ زیرِ دریچه داکت اسپلیت بصورت صفربه صفرِ داخلِ کلاف یا قاب، سایزینگ شود و سپس بر مبنای آن ابعاد با کسر نیم سانت از هرطرف،اقدام به برشِ اضلاع فریم دریچه داکت اسپلیت می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید