فروش داکت اسپلیت زانتی ZANETI + بررسی کامل مشخصات داکت اسپلیت زانتی

آبپاش های پلاستیکی کوچک جهت اسپری کردن آب با کاربردهای آبیاری. لوله ای عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست قلاب نصب میشود تا آبپاش روی آن نصب شود. مخزن ماشین توسط آب تا اندازه مشخصی پر میشه که این کار بصورت اتوماتیک انجام میشه . باید به این نکته توجه داشت که جای پیچ ها قبل از رنگ آمیزی دریچه هوا روی فریم حک می شوند تا دریچه هوا از هر گونه آسیب دیدگی و خراش مصون بماند .

جنس این لوله ها از فلز گالوانیزه می باشد که قادر است فشار حداکثری را تحمل کند . یکی از سخت ترین روش های طراحی کانال طراحی فشار استاتیک است و این روش مستلزم تجربه و تبحر زیادی است به همین دلیل کمتر مورد استقبال قرار می گیرد . کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه. دریچه بازدید داکت اسپلیت در پایین دستگاه داکت اسپلیت بر روی کلافی که برای آن در نظر گرفته شده تعبیه و مورد کاربرد قرار میگیرد.

نازلی که وظیفه اسپری کردن آب را در آبپاش بر عهده دارد. آبنمای ریتمیک شهرستان فارسان شامل ۲ فواره بال ، ۲ فواره کمانی مارپیچ و یک رینگ ۳ متری به همراه یک جت نازل در مرکز رینگ و ۲ فواره کمانی ۶ متری که بر روی هر کدام ۵ کاسکد ۱ اینچ قرار دارد می باشد.

همچنین خرید اینترنتی که این سایت برای مشتریان خود قرار داده است را میتوان به عنوان یک راهکار برای کاهش قیمتها، حذف واسطهها و رفع قیمتها کاذب دانست. با توجه به اهمیت هولدر گوشی در کاهش خطرات ناشی از عدم تمرکز هنگام رانندگی، بهتر است هولدر مناسبی تهیه کنید که بیشترین تطابق با ماشین یا موتورتان را داشته باشد. اما امروزه با پیشرفت ارتباطات و اینترنت این قابلیت فراهم شده است که علاقه مندان بتوانند خرید اینترنتی دریچه کولر را به آسانی انجام دهند. توجه به توان، آمپر و میزان برق مصرفی داکت اسپلیت، در رقم زدن یک خرید بهینه و کاربردی بسیار تاثیرگذار و مؤثر است.

دیدگاهتان را بنویسید