فروش تلفنی،خضوری و آنلاین دریچه داکت اسپلیت در تهویه مارکت

لایه های خارجی و داخلی آنها با بهترین جنس های پلاستیکی ساخته می شود که در برابر خوردگی کاملاً مقاوم هستند و باعث بالا رفتن طول عمر و کارایشان می شود. ساخت قطعاتی از فوم و لاستیک با دقت بالا. با گذاشتن دست در مسیر آب یا هوا یک نیرویی را احساس میکنیم که بر دست وارد می شود این نیرو نتیجه تغییر ممنتم آب یا هوا است. البته ساختار داخلی کانال اسپیرال بعنوان هدایت کننده هوا از اهمیت شایانی برخوردار می باشد.از آنجا که دستگاههای تولید اسپیرال اغلب در ساختار داخلی کانال اصطلاحا آج ایجاد می کنند این موضوع باید بطور ویژه مورد توجه قرار گیرد که ساختار داخلی کانال اسپیرال به هیچ عنوان نباید دارای آج یا هرگونه برجستگی باشد.این آج یا برجستگی ها باعث تجمع باکتری و الودگی های احتمالی شده و این موضوع به خودیِ خود عامل آلودگی محیط اتاق های تمیز می گردد.

ساخت این نوع دریچه ها به شکلی است که هوا را بصورت بسیار مؤثر ، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا خارج می کند. گستره ی کاربرد کانال فلکسی به صنایعی چون صنعت تهویه مطبوع،صنعت چوب،صنعت کشاورزی و صنایع پزشکی محدود نمی باشد و در مواردی مثل هوافضا،ماشین سازی و موارد مشابه کاربرد فراوان دارد.مقاطع کانال فلکسی عمدتا گِرد بوده و بصورت کاملا منعطف در زمان کاربرد و نصب به هر سو قابل تغییر مسیر می باشند.امکان تولید کانال فلکسی در طول ها و قطرهای مختلف به کاربر این امکان را می دهد که در طول و قطر دلخواه بصورت قطعات به هم پیوسته از کانال فلکسی استفاده نماید.

جهت تولید دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی وزنهای به ابعاد حفره ای که قرار است دریچه بازدید داکت اسپلیت بر روی آن نصب گردد توجه می نماییم.این ابعاد میتواند سایز اصلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت را به ما دهد. برای مثال اگر پیچ و مهره های داخل دستگاه شل و یا باز شوند و بر روی فن دستگاه بیفتند سر و صدای بسیار آزار دهنده ای ایجاد می شود. در ادامه مبرد به کندانسور جریان می یابد. در واترجتها، فشار آب بین 20000تا 55000 PSI است. در ماشین کاری هیدرودینامیک یا همان واترجت با جهش آب ممکن است از پودر مواد ساینده مانند کاربید سیلیکن Silicon Carbide یا اکسید آلومینیوم Aluminium Oxide استفاده شود، که این اضافه کردن پودرهای ساینده به افزایش سرعت برش کمک میکند.

✅کانال سازی و دریچه کولر پارسا با به کارگیری نیروی متعهد و با تجربه و همچنین با استفاده از دستگاه های مجهز و به روز، کانال سازی کولر منازل مسکونی، ادارات، هتل ها، کارخانه جات صنعتی ، پروژه های بزرگ و … پس از بیرون آوردن دریچه داکت اسپلیت گل سقفی لولایی از کوره رنگ، برای جلوگیری از هرگونه آسیب و صدمه به ساختار دریچه داکت اسپلیت در زمان حمل دریچه داکت اسپلیت به محل پروژه از پوشش مشمایی ضخیم استفاده می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید