فروشگاه – دریچه کولر

ساختار مجرای انعطاف پذیر و مواد اولیه به کار رفته در آن به گونه ای که بتوانیم آن را به اشکال و اندازه های مختلف برش دهیم. به طور کلی تمامی اتصالات و اتصالات مختلف به کار رفته در این کانال ها از کیفیت بالاتری نسبت به سایر محصولات مورد استفاده در انواع دیگر کانال ها برخوردار است.

کانال فلکسیبل که در بازار با نام لوله خرطومی STI شناخته می شود، در سال های اخیر توانسته جایگزین بسیاری از انواع کانال ها شود. هنگام مقایسه کانال های انعطاف پذیر با کانال های گالوانیزه قدیمی یا کانال های مکعبی، یکی از اولین نکات به نظر می رسد سهولت کار با عیوب و نصب آنها باشد.

طول و عرض این فریم به صورت ۴۵ درجه برش داده میشود تا وقتی در کنار یکدیگر قرار میگیرد زاویه ۹۰ درجه و گونیا را تشکیل دهد. دو لایه آلومینیوم و یک لایه پلی استر در بین آن سبب افزایش قابل توجه توان عایق گرما و صوت در این نوع لوله فلکسی شده است. همچنین شما می توانید در خصوص مراحل مربوط به اجرای کانالسازی نیز یک سری از مهمترین و اصلی ترین اطلاعات را به دست آورده تا از این طریق نظارت دقیقی را بر فعالیت کارکنان ما داشته باشید. بنابراین فنر بوبین هسته را به بیرون رانده و مسیر گاز را مسدود میکند.

استفاده از این محصولات در حین اجرای پروژه های مختلف می تواند مزایای زیادی را نسبت به سایر انواع کانال های رایج موجود در بازار به ما بدهد. به همین منظور برداشت ابعاد داخلیِ کلاف ِزیرکار به صورت صفرتاصفر از داخل کلاف صورت میگیرد. سایزهای استاندارد لوله فلکسییل که همان قطر مقطع آن است به صورت استاندارد ۱۱، ۱۳، ۱۶، ۲۱، ۲۵، ۲۹، ۳۶، ۴۲، ۴۸ میلیمتر میباشد و میتوانید مطابق نیاز خود از آنها استفاده نمایید. اگر بخواهیم پیاده سازی های مختلف کانال فلکس را به صورت موردی بررسی کنیم، به لیست زیر می رسیم.

دیدگاهتان را بنویسید