عوامل موثر در قیمت کانال کولر چیست؟

کانال فلکسیبل در تخلیه و منتقل نمودن مواد ساینده مثل گرد و غبار و ذرات چوب به کاربرده میشود . مهمترین مزیت مدلهای درپوشدار این است که در سایر فصول که معمولا از کولر استفاده نمیشود میتوان آن را بسته کرد و مانع از ورود گرد و غبار و همچنین باد سرد به داخل منزل شد.

ح- قابلیتِ فشردگی بالا برای بسته بندی در بیشترین طول. با توجه به مرغوبیتِ بالا و متوسطِ مواد اولیه در فرآیند ساخت لوله فلکسیبل برزنتی،این محصول به دو دسته بندیِ soft و silver تقسیم بندی می گردد.به این ترتیب قطر فنر فولادی و کیفیت ساختار پلی استرِ مسلح که در ساختار لوله فلکسیبل برزنتی بکار گرفته می شود دارای اهمیت ویژه ای است. آنها با طیفی از تم ها، انواع و دسته ها عرضه می شوند و هم برای تازه واردان و هم برای افرادی که دارای غلتک بالا هستند مناسب هستند.

کانال فلکسیبل برزنتی در محدوده ی قطرهای ۱۰-۱۵-۲۰-۲۵-۳۰-۳۵-۴۰-۴۵-۵۰-۵۵-۶۰ سانتیمتر تولید و عرضه می شود. به نوع کانال کشی هم بستگی دارد، اینکه از نوع گرد باشد یا چهارگوش. تعدادِ قفل های دربِ دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت معمولا دو عدد است که بنا به بزرگیِ درب دریچه، این تعداد بیشتر هم می کردد. کانال خرطومی پی ال از لحاظ قیمت و کارایی تفاوتی با کانال خرطومی ای اف دی ندارد از آنجایی که روکش فلکسیبل پی ال فویل آلومینیوم میباشد استفاده از این لوله خرطومی در فضا های باز بسیار بیشتر از لوله های ای اف دی (IFD) است.

ساختار و جنسِ کانال فلکسیبل برزنتی از الیاف پلی استرِ روکش شده با pvc و فنر فولادی برای شکل گیریِ حجم گدرد، تشکیل یافته است. 5-با حذف لوله کشی و کانال کشی سنتی، فضای در دسترس واحد و فضاهای عمومی در ساختمان های مجتمعی و پر واحد، بیشتر می شود. شرکت بازرگانی آتا صنعت سانا با بهره گیری از دانش و تجارب پیشین مدیران و همچنین روابط تجاری بین المللی با کشور های صنعتی دنیا ، توانسته است با اخذ نمایندگی از برند های معتبر جهانی ، گامی مفید در استفاده از محصولات با کیفیت توام با فناوری و استاندارد های روز جهانی ، بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید