علت کامل بسته نشدن دریچه کولر گازی چیست؟

از این رو بسیار مناسب استفاده در محیط های داخلی می باشد . از این مدل برای سیم کشی محل هایی مثل کوره ها که دارای دمای بسیار بالایی می باشند استفاده می شود . مدل خرطومی پلاستیکی همان طور که از نامش پیداست از جنس پلاستیک است .و از آن اغلب در ساخت تابلوهای برق به عنوان یک پل ارتباطی بین سینی کابل ها و درب تابلو استفاده می شود . نکته قابل توجه در مورد دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا این است که درب دریچه بازدید به جای اینکه به سمت بالا و داخل سقف کاذب باز گردد، به طور کامل به سمت پایین هدایت شده و از فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت جدا میشود، که البته این یکی از مزیت های منحصر به فرد این دریچه بازدید داکت اسپلیت به حساب میآید.همچنین در سوی دیگر درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا از قفل زیمنس برای بستن و بازی کردن درب آن استفاده شده که این قفل ها نگهداری درد برروی فریم را تضمین مینماید.

برای جلوگیری از آسیب , کابل ها یا سیم ها را به درون یک لوله فلکسیبل قرار می دهند . هوای طبوع تولیدی ا طریق کانال ها به دریچه ها می رسد و در فضا انتشار می یابد که پس از طی این مرحله از طریق دریچه خروجی به کانال برگشت در سیستم کانال سازی صنعتی وارد می شود. سیستم گرمایشی این دستگاه دارای یک کویل مخصوص آب گرم به اواپراتور است که به یونیت داخلی اضافه شده است تا آب گرم های ارسالی از طرف پکیج یا موتور خانه ها که معمولا گاز سوز هستند را با استفاده از فن با دمیدن هوا سبب افزایش دما هوا شود.

این مدل از جنس فلز ساخته شده است و در سوله ها برای برق کشی داخلی از این مدل استفاده می شود . یک از ویژگی های بارزی که روکش PVC لوله های فلکسی دارا می باشد آن است که به صورت خودکار خاموش می شود . اغلب از مدل روکش دار برای محافظت از سیم کشی دوربین های مدار بسته و همچنین محافظت از کابل هایی که در فضاها یا محیط های باز و مرطوب هستند , استفاده می شود . اما اثر هودهای دارای هواکش بیشتر از ذغالی است بنابر این هودهای ذغالی جایگزین خوبی برای هود صنعتی نمی باشد.

هر کولر آبی دارای سرعت و فشار باد مخصوص به خود است. به این علت که شکستگی پایه دریچه باعث سوختگی موتور دمپر میشود و موتور دمپر می تواند علت کامل بسته نشدن دریچه کولر گازی به حساب آید. از این نوع کانال های کولر بیشتر در مراکز صنعتی و برای تخلیه هوای خیلی گرم موتورخانه ها و یا هود های صنعتی استفاده می کنند . جنس این لوله ها از فلز گالوانیزه می باشد که قادر است فشار حداکثری را تحمل کند . با طی این مراحل، پیغام فعال سازی این ویژگی در گروه ظاهر شده و اعضای آن، دیگر قادر به ارسال پیام نخواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید