طرح آباژور برای دکوراسیون منزل – آرین پاراکس

ارتفاع لوله ی فرو رونده دریچه جت نازل در دهانه ی انشعاب دریچه جت نازل با فریم پله دار، تغییر نمی کند و بزرگتر نمی شود و این موضوع در بازدهی آن هیچ تاثیری ندارد. به دریچه جت نازل با فریم مسطح، دریچه با فریم پشت بلند نیز گفته میشود چراکه ارتفاع قسمت فرورونده ی دریچه جت نازل در دهانه ی انشعاب هواست. این صیقلی بودن جداره داخلی کانال فلکسیبل هوا که از جمله مزیت های آن به شمار می رود؛ در واقع به آن دلیل است که از انباشتگی هرگونه آلودگی و تجمع باکتری ها، جلوگیری به عمل آید.

لوله فلکسی روکش دار یا عایق دار به دلیل اینکه روکش آن پی وی سی است، خاصیت خود خاموش شوندگی دارد و باعث جلوگیری از آتش سوزی کابل می شود. گفتنی است که پارچهی استفاده شده در این لولهها به دلیل داشتن الیاف نخی که به صورت تار و پود به هم تنیده شدهاند از استحکام بسیار زیادی بهره میبرند و به راحتی پاره نمیشود. دریچه جت نازل از جنس آلومینیوم ،بصورتِ تیغه های موازی به صورت حجم استوانه ای که توسط قالب های مخصوص شکل پذیرفته اند،ساخته میشود. ساختارِ دریچه جت نازل (محوری که در وسط تیغه های موازی در دریچه جت نازل وجود دارد) باعث می شود هوای خروجی ،حداقل در بازه ی کمانی به میزان ۶۰ درجه به اطراف قابلِ پرتاب باشد.

دریچه جت نازل بوسیله پرّه ها و تیغه های متوالی و موازیِ هم که به یک کانون متصل می باشند ،بصورت متمرکز و نقطه ای ، انتقال هوا را در جهت های عمودی و افقی به انجام می رساند که این توانایی باعث می شود در محیط های وسیع با ارتفاع زیاد، بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی صورت پذیرد.

در اطراف درب دریچه بازدید داکت اسپلیت لبه های دوسانتی ایجاد می سود که حالت و ایستاییِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت کاملاً فرم یافته و مستحکم باشد.این لبه ها که به صورت ۹۰ درجه در محیط درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ایجاد شده قبلی از رنگ کاری ایجاد میشود.با تدارک و آماده شدنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت نوبت به اتصال درب به فریم میرسد.این اتصال با کمک لولای مخصوص صورت می گیرد.پس از اتصال درب به فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به انجام عملیات رنگ اقدام می نماییم.نوع رنگ و پوشش دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی لولایی،از جنس رنگ الکتروستاتیک کورهای است.کاربرد کد رنگ های مختلف و متنوع باعث میشود که بیشترین تناسب بین ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت و رنگ محیط ایجاد شود.با اتمام عملیات رنگ،دریچه بازدید داکت اسپلیت در داخل یک مشمای ضربه گیر بسته بندی میشود که در زمان حمل و نقل ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت دچار خط و خش نشود.

دیدگاهتان را بنویسید