ضروری است کانالهای فرعی مجهز به دمپر باشند

دریچه های دیواری دارای مدلها و انواع مختلفی از جمله خطی ، مشبک و یک طرفه ، دو طرفه ، سه طرفه و چهار طرفه میباشند. موارد استفاده کلاهک ژاپنی یک طرفه جهت تخلیه دود موتورخانه ها، بخاری ها ی گازی، شومینه ها، آبگرمکن های گازی و نفتی و همچنین به عنوان لوور هوارسان دستگاه های هواساز و اتاق آسانسور به کار میرود. محاسبه ی دقیق ارتفاع کلاهک کلبه ای و نیز تعداد پره های آن از جمله مواردی است که در ارتقای بازدهی آن موثر می باشد. یکی از مواردی که خصوصا در ساختمان های بزرگ باید مورد توجه قرار گیرد، تهویه است.

علاوه بر این موضوع باید تلاش شود که دمای هوا در تمامی فضای مورد نظر یکسان باشد. برای تامین هوای تازه و یا بار حرارتی و برودتی مورد نیاز هر نوع فضایی میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. یعنی اگر منبع اصلی هواساز به چند دریچه دیواری هوارسانی می کند ، برای کنترل میزان هوای ورودی به هر کدام از آنها حتما نیاز به استفاده از دمپر خواهد بود. در محیط هایی که برای تهویه فضای محیط از دستگاه فن کویل استفاده می شود نیاز به دریچه ای جهت بازدید فن کویل بسیار اساسی است. دریچه کولر جدید معمولا پیچهای کوچکتری نسبت به مدلهای قدیمیتر دارد.

قیمت دریچه کولر آلومینیومی طرح جدید در مقایسه با قیمت دریچه کولر آهنی طرح جدید به خاطرِ اختلاف قیمت ِ آلومینیوم نسبت به ورق آهنی، بالاتر می باشد. دریچه هوا رفت گرد دیواری یا همان دریچه پرتاب بلند و دریچه کروی،که به منظور پرتاب هوا در فواصل بیش از ۶ متر به کار می رود.

هم به شکل چهار گوش و هم به شکل گرد قابل ساخت می باشد. دو طرف این مدل به صورت کشویی باز و بسته شده و به خوبی گوشی را نگه میدارد. این مجموعه با اتکا بر دانش تولیــد و مهندسی جایگزینی مناسب را جهت دریچه های دسترسی سنتی به این صنعت معرفی می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید