ش- دریچه سقفی گرد سونایی

فروشگاه اینترنتی تک سینی کابل عرضه کننده انواع لوله فلکسی روکشدار است، در این فروشگاه تمام لولههای فلکسی با کیفیت ساخت عالی به فروش میرسند و در عین حال قیمت مناسبی هم دارند؛ با اطمینان خاطر محصولات مورد نیاز خود را از تک سینی کابل تهیه کنید. لولههای فلکسی مدل روکشدار انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها به صورتی ساخته میشوند که مشخصات فنی و ساختاری متفاوت دارند؛ باتوجه به این ویژگیهای متفاوت، قطعاً قیمت نهایی لولههای فلکسی روکشدار با هم یکی نخواهد بود.

تنها عامل تعیین کننده قیمت لولههای فلکسی روکش دار برند آن نیست؛ بلکه پارامترها و عوامل مختلفی در تعیین قیمت لوله فلکسی روکشدار موثر هستند که از جمله آنها میتوان مواردی همچون نوع لوله فلکسی، سایز لوله فلکسی، طول لوله، قیمت دلار و ارز و… را نام برد. اساساً بیشترین عامل تعیین کننده قیمت این لولههای فلکسی همان سایز و اندازه خواهد بود؛ برای مثال زمانی که یک لوله فلکسی روکشدار را با سایز ۱۱ انتخاب میکنید، قیمت نهایی آن با لولههایی به سایز ۱۶ و یا ۱۳ یکی نخواهد بود. اگر به فکر خرید پایه نگهدارنده موبایل هستید، در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید تا همان کاربرد دلخواه شما را داشته باشد.

توجه : لوله فلکسی از نمره 9 تا 42 هر کلاف با متراژ 25 متر و از 48 تا 63 هر کلاف با متراژ 15 متر میباشد. اساساً شرکتهای زیادی در زمینه تولید لوله فلکسی روکش دار فعالیت میکنند، که هر کدام برای محصولات خود درجه کیفیتی در نظر گرفتهاند؛ بنابراین برندهای متفاوت قیمتهای متفاوتی دارند. اگر دستگاه داکت اسپلیت نیاز به تامین هوای تازه جهت محفظهی خود داشته باشد و فاصلهی دربی که قرار است به صورت وزنهای برای بازدیدِ آن تعبیه گردد به میزانی باشد که به راحتی درب را به صورت وزنهای جابجا کرد و دوباره در محل خود جانمایی کرد، میتوان از دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک وزنهای به عنوان یک گزینه مناسب با امکان تامین هوای تازه استفاده کرد.

این پروسه به ظاهر ساده، بدون کانال های مناسب بازدهی خوبی نخواهد داشت. برای ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت شیاردار آلومینیومی لولادار، ابتدا باید به ساخت فریم اقدام شود. ولی دمپر بصورت فقط آلومینیومی قابل تولید می باشد. دریچه سقفی یک طرفه به مظور هدایت هوای ورودی از سقف به یک مسیر خاص قابل استفاده می باشد، یعنی دریچه سقفی یک طرفه با پره های اریب، هوای خروجی از دهانه انشعاب کانال را عموماً به یک مسیر خاص هدایت می کند. این نوع لوله بسیار قابل انعطاف بوده و پوشیده شدن آن توسط پی وی سی نیز مقاومت خوبی به این نوع لولهها اضافه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید