شیر یک دریچه گاز

دریچه آستانه دریچه ای مثلثی محوری اغلب برای سیستم های فشار بالا استفاده می شود. برای نمونه می توانید از یک قطعه مقوا،کارتن یا نایلون به جای طلق پلاستیکی یا فوم پلی اتلن استفاده کرد. این نوع دریچه نیز برای هوای رفت سیستم های هواساز، ایرواشر، زنت و کولر آبی قابل استفاده می باشد، اما به صورت نصب زیر سقف.

محل نصب دریچه کانال کولر یکی از مهمترین بخشها در ساختمان به حساب میآید. چنانچه شما نیازمند سفارش و خرید انواع مختلفی از دریچه کولر آبی هستید از طریق ارتباط با فروشگاه اینترنتی عرضه کننده این محصولات خواهید توانست کالای مورد نظر خود را به آسانی تهیه کنید. شرکت صنعتی رحمتی محصولات خود را با بهترین کیفیت و با قیمت بسیار مناسب به بازار ارائه میکند.

ساختار قاب این دریچه کولر از ورق روغنی به عرض ۳ سانت ساخته می شود. سوراخهای قدیمی روی دیوار ممکن است کمی برای پیچهای جدید بزرگ باشد، اگر این طور است باید از رول پلاک برای سفت کردن و چفت شدن پیچها استفاده کنید. در ادامه به طور کامل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد. اگر بخواهیم در ارتباط با رنگ آن نیز صحبت کنیم، رنگی شبیه به نوع آلومینیومی دارد بصورتی که پودری و کورهای الکترو استاتیکی است. دریچه باید کاملا صاف و مستقیم روی کانال قرار گرفته و هیچگونه درزی اطراف آن وجود نداشته باشد.

نکته در نصب دریچه اسلات این است که بدانید این دریچهها را میتوان در ارتفاع 5 متری نصب کرد؛ این گونه که اگر این ارتفاع کم و زیاد شود باید در هنگام در نظر گرفتن طول قطعات دقت کرد. همچنین این نوع دریچهها این قابلیت را دارند که بر روی دیوار یا روی سقف نصب شوند بطوریکه با استفاده از پیچ مخصوصی که میتوانید تهیه کنید، محل نصب را بصورت دلخواه انتخاب کنید. دریچه هایی که بر روی آن نصب شده اند این امکان را به شما می دهند که دیگر نگران سوراخ کردن قاب نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید