شغل کانال سازی کولر چه مزایا و معایبی دارد؟

بطور مثال دریچه زیر فن کویل گل سقفی (تک گل و دوگل) با شیاری در محیط درب دریچه زیر فن کویل،هوای مورد نیاز جهت دستگاه فن کویل را به راحتی تامین می نماید. به عنوان مثال کانال فنری کولر و یا در ساده ترین حالت لوله هود پلاستیکی که برای هود های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و نمونه های بی شمار دیگری از کانال فلکسیبل هوا که از مصارف کوچک و خانگی تا پروژه هایی در مقیاس بزرگ تر و در صنایع مختلف؛ ( مانند استفاده از کانال فلکسی عایق دار در صنعت خودروسازی ) به کار گرفته می شود.

در این مدل ها درب از قاب دریچه جدا بوده و درب به صورت وزنی روی قاب قرار می گیرد. اگر کلاهک دودکش پرهای بر روی سطوح صاف نصب گردد، در پایین ترین نقطهی پایه کلاهک دودکش یک لبه سه سانتی به بیرون ایجاد میگردد که جاهای بخصوصی را برای جای پیچ بر روی لبهی این پایهی کلاهک دودکش تعبیه می کنند که کلاهک دودکش بواسطهی پییچ-رولپلاک بر روی سطح صاف نصب گردد. شناخت انواع دریچهی کولر در این باره که چگونه دریچهی کولر خانه را تمیز کنیم؟ دریچه زیر فن کویل خطی یکی از انواع دریچه زیر فن کویل می باشد.

از دریچه زیر فن کویل به عنواین مختلف از جمله “دریچه بازدید فن کویل”،”دریچه دسترسی فن کویل”،”دریچه فن کویل” یاد می شود.در تمامی این موارد مقصود از ساخت دریچه زیر فن کویل، ایجاد معبری برای امکان بازدید، تعمیر و حتی تعویض فن کویل می باشد. لازم به ذکر است امکان ارائه دريچه به صورت اسيدشويي شده و بدون هيچگونه پوشش رنگي به مشتري وجود دارد. درب دریچه زیر فن کویل خطی از یک ورق آلومینیومی تشکیل شده که در بدنه خود یک دریچه خطی را به صورت ترکیبی جای داده است. برای دستگاه هایی که نیاز به مکش هوا از بدنه درب دریچه بازدید را دارند برای تناسب با مدلِ دریچه دهش(اگر از مدل خطی باشد)، از دریچه زیر فن کویل خطی استفاده می شود.

دریچه زیر فن کویل دارای ساختار دربی شکل می باشد و از دو جزء فریم یا قاب و درب تشکیل شده است. البته قاب یا فریم دریچه زیر فن کویل به دو صورت لولایی و وزنه ای بعنوان نگهدارنده درب این دریچه عمل می کند. برای شکیل تر شدن ساختار درب دریچه زیر فن کویل از مدل های متنوع دیگر نیز استفاده می شود . این دریچه پلاستیکی نیز از جنس پلیمر صنعتی ABS ساخته میگردد و ساختار آن از خطوط موازیِ عمودی در جلو و خطوط موازی افقی در لایه پشتی تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید