سوالات متن پودمان ۶ تأسیسات مکانیکی کاروفناوری نهم با جواب – ماگرتا

دریچه کولر اسلوت عموماً بصورت سقفی مورد کاربرد دارد،ولی در موارد ویژه بصورت دیواری نیز قابل استفاده است. دریچه کولر اسلوت عموماً به صورت سقفی مورد کاربرد دارد،ولی در موارد ویژه به صورت دیواری نیز قابل استفاده است. این دریچه کولر نیز از طریق سقف،عملیات هوارسانی را انجام می دهد. با توجه به عدم استفاده از دودکش در این بخاری، استفاده از آن در فضای بستهای که امکان تهویه و تردد هوا وجود ندارد مجاز نمی باشد. این محصول با استفاده از دستگاه های صنعتی و همچنین به کمک نیروی متخصص تولید می شود.

ساختار دریچه کولر سقفی چهارطرفه طوری طراحی شده که هوای عبوری از معبرِ دریچه را به هر چهارسوی این دریچه کولر تقسیم مینماید.دریچه کولر چهارطرفه هم به صورت تایلی در سقف کادب و هم به صورت غیرتایلی در سقف اصلی قابلیت کاربرد دارد. فاصلهی هریک از این خطوط تشکیلِ یک شیار یا در اصطلاح یک اسلوت را میدهد.بطور مثال اگر یک دریچه کولر دارای یک تیغهی T شکل در وسطِ خود باشد و این تیغه دریچه کولر را به دوشیار تقسیم کند،آن دریچه کولر را دریچه دواسلوت مینامند. به عنوان مثال یکی از انواع دریچه های دیواری ، دریچه ایرفویلی یا دریچه کولری است که در اکثر منازل مسکونی یا اداری قابل مشاهده است.

معمولا پلنیوم ها به صورت تکه های یک متری در طول خط مورد نظر برای نصب دریچه خطی در کنار هم قرار می گیرند و دریچه تا طول قابل تولید به صورت یکپارچه روی آنها نصب می گردد. اگر بخواهیم عوامل مؤثر در بالابودنِ قیمت دریچه کولر اسلوت را نسبت به دیگر دریچهها مورد بررسی قرار دهیم، میتوان به آیتم pvc پلاستیکیِ بکار رفته در ساختار این دریچه اشاره کرد.

ساختار این دریچه کولر، در حاشیهی خود از یک فِرِیم با جنس پروفیل آلومینیوم تشکیل یافته است.داخل کادرِ این دریچه کولر نیز از خطوط موازیِ T شکل تشکیل یافته که این خطوط باعث ریزش هوا به صورت تعدیل شده از دهانه دریچه کولر میشود. فروشگاه اینترنتی تک سینی کابل عرضه کننده انواع لوله فلکسی روکشدار است، در این فروشگاه تمام لولههای فلکسی با کیفیت ساخت عالی به فروش میرسند و در عین حال قیمت مناسبی هم دارند؛ با اطمینان خاطر محصولات مورد نیاز خود را از تک سینی کابل تهیه کنید. مورد دیگر از عللِ تعیین قیمت دریچه کولر اسلوت،دمپرِ خاصِ این دریچه کولر است.ضمنا کیفیت رنگ پودری استاتیک نیز میتواند در تعیین قیمت دریچه کولر بطور ویژه مؤثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید