سنسور دریچه هواکش چیست ؟

موسسه فنی مشایخی در تاریخ 1390/5/26 موفق به دریافت نشان ملی استاندارد دریچه های هوا برای اولین بار در ایران گردید و بنابر دستور اداره ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد شروع به فعالیت نموده است. موسسه فنی شاهرخی در تاریخ 1390/12/16 موفق به دریافت پروانه کاربرد نشان ملی استاندارد اجباری دریچه های هوا برای اولین بار در ایران گردید و بنابر حکم اداره ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد شروع به کار نمود. جت نازل های موسسه فنی مشایخی دارای پروفیل کاهش سطح مقطع بهینه برای کمترین عمق دریچه و حداقل افت فشار مناسب می باشد که این امر باعث حداقل شدن تولید صدا می گردد.

و همین امر باعث می گردد که فرآیند تجهیز سازه به سیستم تهویه مطبوع طولانی تر گردد و هزینه های بیشتری نیز مورد نیاز باشد. ساختار دریچه پلاستیکی خطی به صورت خطوطِ گریلیِ موازی شکل گرفته است. بعد از برش قطعات فریم،نوبت به اتصال آنها به هم میرسد.نوع اتصال به روش پرِسی و غیر جوشی است که ظاهر کار به صورت تمیز قابل رویت باشد.این روش را “نک” می نامند.بعد از اتصال قطعات فریم و تشکیل ساختار چهارگوشه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک وزنهای،خزینه ها یا جای پیچ ها را بر روی ساختار بیرونی یا درونیِ آن ایجاد می نماییم.

رنگ کارخانه ای این دریچه ها سفید می باشد که بنا به درخواست مشتری قابل تعویض می باشد. امروزه اکثر داکت اسپلیت ها دارای ترموستات قابل برنامه ریزی می باشند. همانطور که از نام این دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز بر میآید ساختار داخلیِ درب دارای شیارهای گریلی در طول های ۹ و ۱۸ سانتی متر است. بنابراین سیستم اسپلیت کانالی، نیازمند فضای کافی برای کانال کشی می باشد که معمولا مناسب فضاهایی با سقف کاذب می باشد. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دریچه کولر استادی تهران ندارد.

با استفاده از این قابلیت علاوه بر توانایی دهش جریان هوا به نقاط دلخواه می توان در فصل های سرد و گرم سال جهت دهش دریچه بر اساس دهش باد گرم (پرتاب روبه پایین به دلیل طبیعت بالارونده هوای گرم) و باد سرد(پرتاب رو به بالا به دلیل طبیعت پایین رونده هوای سرد) تغییر داد. دستگاه اینورتر دار کم کم جریان مصرفی برق خود را افزایش می دهد و زمانی که محیط به دمای تعادل خود رسید به مرور میزان مصرف برق را کاهش می دهد. جت دیفیوزر ها و همپنین جت نازل ها با استفاده از کاهش سطح مقطع و افزایش سرعت جریان هوا و همچنین با متمرکز کردن جریان هوا باعث افزایش طول پرتاب آنها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید