سلاحهای مخفی ژاپن در جنگ جهانی دوم!

با توجه به ساختار نامناسبِ لوله های ونت در بام، می توان لوله های ونتِ موجود در بام که در کنارهم قرار دارند را در یک جا جمع نمود و با استفاده از کلاهک ژاپنی تمام لوله های ونت را کاور نموده و از معرض دید خارج کرد تا ظاهر بام دارای تناسب خوبی باشد. کانال فلکسیبل فنری با اینکه دارای ساختار مستحکمی است ولی از انعطاف بالایی نیز برخوردار می باشد. به دلیل اینکه بحث در مورد پمپ ها در حوصله این مقاله فرامکانیک نمیگنجد از توضیح در مورد آنها منصرف شده ولی این نکته قابل توجه است که هر پمپ یک سوپاپ اطمینان دارد که در صورت زیادتر از حد مجاز شدن فشار بصورت یک فشار شکن عمل می کند.

هوای مطبوع به خاطر وجود میکروب های ناقل در مطب و کلینیک های دندانپزشکی ضروری است و باید در یک زمان مشخص هوای سرد یا هوای گرم جایگزین هوای قبلی شود و به همین خاطر از فیلتراسیون uv در مکش استفاده می کنند. استفاده از هوای برگشت جهت بالا بردن راندمان کاری دستگاه و مصرف سوخت کمتر و همچنین هوای تازه جهت نیاز مبرم هر واحد آپارتمانی که چه در تابستان و چه در زمستان اکسیژن کافی جهت سلامت جسمی افراد را تأمین نماید که این مطلب از مزایای دیگر این سیستم میباشد . در دستگاههای فن کویلی که نیاز به منفذِ ورودیِ هوای زیادی به داخلِ محفظه ی داخلیِ فن کویل وجود دارد برای حفظِ استانداردِ ورودیِ هوا و همچنین شکیل تر شدنِ نمای بیرونیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت از دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی استفاده می گردد.

دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیساتِ آب و فاضلاب باید به گونه ای نصب گردد که به لحاظِ ابعاد، قابلیتِ دسترسیِ آسان و هنچنین تعمیرِ تاسیسات را به راحتی امکانپذیر نماید.درصورتِ امکان بهتراست برای نصبِ مستحکمِ دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیسات باید دورِ شکافِ مربوطه یک قاب چهارگوش از جنس فلز یا قاب چوبی نصب گردد تا فریمِ دریچه بازدید آلومینیومی با پیچ به آن متصل گردد.

از جمله مزایای رنگ کاری بر روی سطوح بیرونی و داخلیِ دریچه داکت اسپلیت امکانِ محافطت آن در برابر ضربه و هرگونه آسیبِ فیزیکیِ احتمالی می باشد. با استفاده از فرمول بالا اگر فشار روغن 20 Mpa باشد برای ایجاد فشار 400 Mpa بر روی آب، یا باید سطح مقطع پیستون روغن 20 برابر پیستون آب باشد یا دبی روغن 20برابر دبی آب باشد. لولای این دریچه بازدید داکت اسپلیت بر روی طولِ دربِ دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه میشود تا توان لولا برای تحمل وزن درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به بیشترین میزان ارتقا پیدا کند. خوشبو کننده های دریچه کولر خودرو جزء بهترین نوع خوشبو کننده ها به دلیل موقعیت عالی نصبشان میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید