ساخت انواع دریچه هوا

سیم ها به راحتی کابل از داخل لوله عبور نمی کنند. در مورد صنعت کابل و سیم این روند منسوخ گردیده است. همانطور که خاطرنشان گردید استفاده از برخی مواد خطرآفرین در صنعت کابل/ سیم منسوخ شده اند. کابل LSHF در صنعت کابل/ سیم جایگاه ویژه ای یافته است. چنین به نظر می رسد که کاربرد مواد اولیه ای که گاز سمی تولید می کننددر تمامی صنایع متداول است. شکل دریچه دیواری آهنی 40×20 میتواند به صورت چهارگوش مسطح تولید می شود و هم به صورت چهار گوش قوس دار . چنانچه طول لوله از فنر شما بلندتر است، از سیم یا کابلی دیگر به عنوان فنر استفاده نمایید.

از آزاد بودن سیم و اینکه جایی گیر نکرده است،اطمینان حاصل نمایید. برای اطلاع از قیمت دریچه کولر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق تلگرام شرکت در پایین همین صفحه از قیمت ها ی دریچه کولر مطلع شوید . از معایب این نوع لوله می توان به مقاومت پایین در برابرضربات و فشارهای فیزیکی اشاره نمود.

افزایش مصرف برق و آب به دلیل راندمان پایین کولر و دریچهها و اضافه شدن هزینههای اضافی یکی از مهم ترین عوامل تاکید بر نصب اصولی دریچه کولر و کانال سازی در مشهد است. در جاهایی که به عنوان دریچه های هوادهی استفاده می شود، آپشن دمپر یکی از مهم ترین جزئیات است.

برمبنای طول، سختی، کنج و گوشه ها می توانید یکی از راه ها را برگزینید. در انتخاب این دریچه ها باید به مواردی مثل ارتفاع نصب، سرعت جریان هوا روی دریچه، مقدار پرتاب، تطابق دریچه با پلنیوم باکس و روش نصب آن توجه گردد. به عبارت سادهتر باید بگوییم که لوله فلکسیبل که به آن لوله خرطومی نیز گفته میشود نوعی مجرای عبور کابل است که بیشتر در مکانهای پر پیچ و خم و یا محیطهایی که مدار سیم و کابل عبوری دارای تحرک و جابجایی میباشد مورد استفاده قرار میگیرد. در ابتدا دقت داشته باشید که محل قرارگیری آن در اتاق خواب و مکان های استراحت نباشد و در جاهایی نصب شود که ساکنان معمولا در آنجا استراحت نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید