زیرا ساینده از بغل تغذیه میشود

ولی اگر کولر را برای اولین بار در محل نصب میکنید باید لوله کشی آب و سیم کشی برق را انجام دهید. لوله کشی مسی ، کانال کشی و … از محاسن عایق الاستومری انعطاف پذیری بالای این محصول است که باعث می شود به راحتی بر روی کانال خرطومی فرم بگیرد . فیلتر: برای جدا کردن ذرات ساینده از آب استفاده میشود در ماشین کاری مواد ساینده با واترجت فیلتر کردن اهمیت کمتری دارد ولی در برشکاری با واترجت از اهمیت بیشتری برخوردار است. کیفیت لبههای ماشین کاری شده در این فرآیند به طور معمول بهتر از دیگر فرآیندهای برشی رایج است.

همچنین دیگر پارامترها عبارتند از : قطر لوله مخلوط کن و طول آن، زاویه برش، سرعت وحرکت. از دیگر مکانها برای نصب آن میتوان به سقفها اشاره کرد. تانک: برای جمع آوری آب و برگشت آب اضافه از آن استفاده میکنند. در این روش مواد فلزی و غیر فلزی در ضخامتهای مختلف دریک یا چند مرحله بریده میشوند و بیشتر کاربرد این روش برای مواد حساس به حرارت که برش آنها با ابزارهای برش حرارت زا ممکن نیست قابل استفاده است.

داکت اسپلیت قابلیت فیلتر نمودن هوای ورودی به محیط را با استفاده از فیلترهای قابل شستشو دارد. فولادهایي که ابتدا توسط عملیات حرارتي سخت شدهاند، فولادهاي نرم و ساده کربني، تیتانیوم، آلیاژهاي(نیکل، آهن،کرم)، فولاد ضد زنگ، مس،برنج، آلومینیوم، مواد شکننده شبیه شیشه، سرامیک، چیني، سنگ،مواد چند لایه، مواد قابل اشتعال.

2-سیستم پرفشارکه شامل سیستم پمپاژ، لولههای فشار قوی، انباره (آکومولاتور،) سیستم تغذیه مواد ساینده شیرقطع و وصل و مجموعه نازل است. محصول جدیدی به بازار عرضه شده است که کار را برای همه راحت تر کرده است. همچنین ازاین روش و با استفاده از دستگاههای چند محوری و کنترل با روبات قطعات پیچیده و سه بعدی را نیز می توان ماشین کاری نمود. در روش ماشینهای برشکاری واترجت با کنترل کامپیوتری، یک جت آب با فشار 379000 کیلو پاسکال برای برشهای پیچیده با حداقل دور ریز استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید