را نیز مد نظر قرار بدهید

قابلیت تحمل فشار و ضربه بسیار زیادی را دارد. به این معنی که این قطعه رابط کانال فلکسیبل با کانالیزه کردن هوای کانال فلکسیبل با قطر بیشتر به داخل قطعه ی دیگری از کانال فلکسیبل با قطر کمتر ، موجب افزایش فشار هوای دمش شده و قدرت دمندگی را به میزان دلخواه زیاد می کند . با این حال داکت اسپلیت یک سیستم پرمصرف نسبت به اسپلیت های معمولی محسوب شده و برای فضاهای بزرگ یا کاربری های متمرکز توصیه می گردد.

ورق های بی کیفیت و نازک تر از حد معمول به غیر از این که دوام خوبی ندارند، باعث ایجاد سر و صدا نیز می شوند. اغلب از لوله فلکسیبل روکش دار برای محافظت از کابل ها در محیط های باز و یا مرطوب در کابل کشی برای نصب دوربین مدار بسته و ایجاد نمودن شبکه و سیم کشی های فراوان به کار گرفته می شود.

این امر باعث عدم ضربه پذیری مستقیم عایق الاستومری شده و از احتمالا پارگی یا خوردگی عایق الاستومری به بهترین نحو جلوگیری می شود . کانال های لوله فلکسی یا لوله خرطومی بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که به واسطه ی محدودیت فضا یا عدم ارتفاع یکسان امکان نصب کانال های چهارگوش وجود نداشته باشد.

شایان ذکر است که به لوله فلکسیبل بدون روکش لوله و کانال خرطومی نیز گفته می شود. دریچه آلومینیومی جت نازل در قطرهای ۱۵-۲۰-۲۵-۳۰-۳۵-۴۰-۴۵-۵۰-۵۵ و ۶۰ سانتیمتر فرآوری و به بازار عرضه می گردد. دریچه خطی از جنس های آلومینیومی، پلاسیتیکی و چوبی که در سه نوع یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه ساخته و قابل عرضه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید