راههای کاهش صدای داکت اسپلیت

ساختار این کانال فلکسیبل از پی وی سی نرم تقویت شده است که با فنر فولادی ، گرد می شود . با توجه به ساختار فلزی و فولادی فنر داخل بدنه ی کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف ، میتوان از این خصوصیت برای اتصال و تخلیه ی جریان الکتریکی به زمین و جلوگیری از باردار ماندن بدنه و سیستم کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف اقدام کرد . این فن برای به جریان انداختن هوا به داخل خانه در این سیستم تعبیه شده است.

هرچند در سیستم تهویه ی هوا نیز می توان از آن بهره جست . از دیگر ابزارهای مورد استفاده در کانال سازی کولر تهران می توان به دریچه کولر، نبشی، عایق الوستمری و انواع درزگیر، پیچ و مهره و نخ نسوز و … نیز مناسب می باشد. گرد و غبار حاصل از پشم شیشه در لوله فلکسی نیز موجب مشکلات تنفسی می گردد. نوع دیگری از کانال فلکسیبل بدون عایق، کانال فلکسیبل پی یو می باشد. از این نوع کانال فلکسیبل در محیط های آزمایشگاهی و بهداشتی جهت انتقال هوا استفاده می گردد . دریچه های تنظیم هوا : جهت تنظیم هوای درست شده از کولر ها که از کانال هوا از دریچه های تنظیم هوا استفاده می شود.

پهنای قاب دریچه ها می توانند 3.3 سانت یا 4.5 سانت از پروفیل آلومینیوم و یا هر اندازه دیگر از جنس آهن سیاه یا گالوانیزه باشد. از آنجایی که دامنه ی کاربرد کانال فلکسیبل پی وی سی بسیار گسترده می باشد ، لذا در قطر های ۳ تا ۹۰ سانت تولید می شود . از طرف دیگر استحکام کششی بالای کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف سبب گردیده بدنه ی آن در برابر فشارهای مکش و دهش هوا به راحتی دوام آورده و از هر آسیبی مصون بماند .

در ادامه معرفی انواع کانال فلکسیبل بدون عایق باید به انواع کانال فلکسیبل مکنده اشاره کنیم . از مهمترین انواع کانال فلکسیبل بدون عایق ، کانال خرطومی پی وی سی شفاف می باشد . محصولات پلاستیکی بدون رنگ عرضه می شوند. در حقیقت استحکام کششی بالای کانال فلکسیبل برزنتی معدنی صرفاً مخصوص به این نوع از کانال فلکسیبل می باشد . این نوع از کانال فلکسیبل متشکل از پلی اورتان نرم تقویت شده است که توسط یک فنر فولادی ساختار گرد و استوانه ای به خود می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید