در هنگام خرید کانال ایجاد کنید

که عمدتاٌ بر روی سقف نمایانند، دریچه های بازدید درب گونه ای همگون با معماری داخلی تولید می گردد که با برخورداری از روزنه هایی در حالات مختلف این امکان را پدیدار می سازد. این نوع از دریچه های تهویه هوا بر اساس نیاز مشتریان به دو صورت با دمپر و هم بدون دمپر موجود می باشد. معمولا این دریچه به دلیل زاویه قرارگیری پره ها، بر روی دیوار تعبیه می شوند و در دو مدل دمپر دار و بدون دمپر موجود هستند. نهایتا هم مثل آنچه در بالا گفته شد هم عرض کانال، متراژ و جنس ورق های گالوانیهز روی قیمت کانال کشی کولر ابی تاثیر می گذارند.

یادتان هم باشد که ماده اولیه ای که برای کانال کشی استفاده می شود در کیفیت آنچه دریافت می کنید بسیار تاثیر دارد و اگر ورقه های نامرغوب در کانال ها کار گذاشته شوند به سرعت خراب و یا سوراخ می شوند و دیگر هوای خنکی به ساختمان شما راه پیدا نمی کند.

آنچه گفته شده درباره تعیین قیمت کانال کشی کولر آبی هم لحاظ می شود با این تفاوت که در مورد قیمت کانال کشی کولر آبی و انتخاب مواد اولیه برای کار باید مدنظر داشته باشیم که شاید ورق های ضخیم در قیمت تمام شده مبلغ بالایی را مقابل چشمان ما بگذارند و کلی صفر جلوی اعداد ردیف کنند، اما در استفاده دراز مدت دچار مشکلات پوسیدگی و سوراخ شدن نمی شوند و شما را به دردسر تازه ای نمی اندازند. اما معمولاً از ورق یک میل روغنی با پوشش رنگ کوره ای الکتروستاتیک متناسب با سلیقه مشتری آماده می شود.

این پکیج یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث طراحی و محاسبات سیستم های تاسیساتی مسلط می شوید. دریچه های سقفی چهار طرفه برای مکان هایی که در سقف آن و در اطراف محلی که دریچه نصب شده است مانعی برای جریان هوا وجود نداشته باشد مناسب است. به این شکل که در سقف کاذب از نوع دریچه چهار طرفه تایلی استفاده می گردد و در سقف های اصلی نیز از دریچه های چهار طرفه غیر تایلی استفاده می شود . استفاده از این نوع از دریچه ها هم در سقف های کاذب و هم در سقف های معمولی امکان پذیر است .

دیدگاهتان را بنویسید