دریچه کولر ریموت دار

این به ما امکان می دهد با استفاده از موقعیت شیلنگ انعطاف پذیر روی یک کانال مسیرهای زیادی را طی کنیم و از زوایای مختلف نیاز کمتری به اتصالات داریم. ما گزینه ها را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می بینیم. در کانال های گالوانیزه به علت پروسه ساخت آن در گوشه های کانال محل رشد باکتری و قارچ می باشد. ولی باز هم یادآوری می شود که منعی در ساخت کلاهک پره ای با ابعاد غیر استاندارد نیز وجود ندارد.

دریچه هوا ی گردِ کُروی، با ساختارِ کُره ای و گردشِ ۳۶۰ درجه ای این امکان را به کاربر می دهد که هوای داخلِ انشعابِ کانال گرد را با فشار و زاویه ی مطلوب به محیط هدایت کند. ساختار مجرای انعطاف پذیر و مواد اولیه به کار رفته در آن به گونه ای که بتوانیم آن را به اشکال و اندازه های مختلف برش دهیم. اما ظاهر کانال فلکسیبل این است که مواد کمتری در آن استفاده شده و همچنین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید آن سبکتر است. از سوی دیگر، یراق آلات و لوازم مختلف سازگار با کانال های فلکسیبل امروزه تولید و وارد بازار شده است که بازسازی و تعمیر را آسان می کند.

کانال فلکسیبل آلومینیومی جایگزین مناسبی برای کانال کشی کولرهای آبی هستند و در مناطق مختلف کشور و کشورهای همسایه از کانال فلکسی آلومینیومی بسیار استفاده می شود. کارشناسان دانیل تهویه به طور جداگانه هر یک از ویژگی های اصلی کانال انعطاف پذیر را بررسی خواهند کرد. یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش هزینه این گونه کانال ها در هنگام نصب می شود، انعطاف پذیری بالای آنهاست.

اما اگر دیدید این کانال ها به هر دلیلی آسیب دیده اند، مراحل تعمیر و رفع آن ها برای شما بسیار ساده است. پلنیوم باکس های پیش عایق شده قیمتی ارزان تر از نمونه گالوانیزه دارند و سرعت ساختشان بسیار بالاتر می باشد. افرادی که می خواهند از کانال فلکسیبل برای تهویه مطبوع یا موارد مختلف دیگر استفاده کنند باید از ویژگی های منحصر به فرد آنها آگاه باشند تا بتوانند به راحتی مراحل خرید و نصب خود را طی کنند. همچنین پیش از خرید و استفاده از لوله فلکسی برق لازم است از اندازه و سایز آن اطمینان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید