دریچه کولر ریموت دار برنازی-مربع چهار شبکه (اطلاعات جامع و مشخصات) – GKN کالا

روندِ تولید دریچه بازدید فنکویل چوبی ام دی اف به این ترتیب است که ابتدا طرح و مدلِ دریچه بازدید فنکویل چوبی (ام دی اف) بوسیله نرم افزارهای دیجیتالی طراحی و سپس قطعاتِ ام دی اف بوسیله دستگاه “سی ان سی” بر اساسِ طرحِ اولیه شکل داده می شود و پس از مونتاژ، دریچه ،بوسیله رنگِ پی وی سیِ ضدآب پوشش داده می شود.

طراحی ، مهندسی و فروش دریچه خطی در شرکت رهسام و با نرم افزارهای مهندسی انجام می شود. دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیسات آب و فاضلاب برای دسترسی و امکانِ رفعِ انسدادِ لوله ها، زانو ها ،سیفون ها و اتصالاتِ آب و فاضلاب به کار می رود.، لازم به ذکر است با استفاده ارز دریچه بازدید الومینیومی لولادار تاسیسات دیگر نیازی به شکاف یا تخریب مسیرِ لوله ها و دیگر تاسیسات نیست.درواقع دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیساتِ ساختمان در محل های مربوطه باعث می شود هم بر روی آلات و سیستم های تاسیساتی ،پوششی مناسب نصب گردد و همچنین دسترسی به این تاسیسات تسهیل گردد.

این مدل به صورت ترمز دار – لبه دار – آبچکان و گرد و چهارگوش هم قابل ساخت میباشد. دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی وزنهای از طریق شیارهای طولی (زاویه دار یا بدون زاویه) هوای لازم برای برگشت را جهت دستگاه فن کویل فراهم مینماید.همانطور که از نام این دریچه بازدید داکت اسپلیت پیداست یک دریچه خطی بر روی درب آن تعبیه میشود و درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز به صورت وزنهای باز و بسته میشود.برای تولید این دریچه بازدید داکت اسپلیت ابتدا نسبت به سایزینگ محل نصب دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام میشود.بعد از استحصال ابعاد ،در مرحله نخست نسبت به ساخت فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت خواهیم پرداخت.ابعاد فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت از ابعاد چهارچوبهی محلِ نصب باید به میزان یک سانت از هر سو کوچکتر در نظر گرفته شود تا در زمان نصب مشکلی پدیدار نگردد.

تنوعِ رنگ و مدل و ماهیتِ چوبیِ این نوع دریچه، باعث شده کارفرمایان و مهندسین ناظر اقبالِ ویژه ای نسبت به کاربرد این نوع دریچه نشان داده اند. 1 مزیت استفاده از پد های سلولزی نسبت به پوشال های معمولی در کولرصنعتی چیست؟ دریچه خطی آلومینیومی برای تامین هوای تازه و یا بار حرارتی و برودتی مورد نیاز در هر فضا استفاده می شود.محل نصب این دریچه بر روی دیوار و پیشانی سقف کاذب و به ندرت در سقف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید