دریچه کولر در اصفهان – Iran-tejarat.com

دستگاه ترموستات را باید در مکانی نصب کرد که دمای آن مکان بتواند نماینده دمای فضای مورد استفاده خانه باشد و میانگین دمای خانه را نشان دهد. چون راه ارتباطی دستگاه تهویه مطبوع داکت با مکان های مورد نظر برای تهویه از طریق کانال است پس می توان به جای تهویه یک اتاق، برای تهویه چندین اتاق از آن استفاده کرد و این سیستم زمانی مناسب است که شما چندین اتاق را برای خنک سازی یا گرمادهی انتخاب کرده باشید.

این روش از اینورتر بسیار ارزانتر بوده و در پروژه های ساختمانی موجب کاهش 15 تا 30 دی سی بل صدای ایجاد شده توسط داکت اسپلیت را داشته است. برای رسیدن سیستم های سنتی به دمای مورد نظر زمان زیادی طول می کشد اما در سیستم های اینورتر با افزایش سرعت کمپرسور این زمان کاهش می یابد. در نوع داکت اسپلیت اینورتر دار، سرعت کمپرسور متغیر است و کمپرسور متناسب با اختلاف دمای ساختمان و دمای تنظیم ترموستات ، سرعت خود را تنظیم می کند. از استحکام بالایی برخوردار است و دچار پارگی نمیشود.

مقاومت خوبی در مقابل پارگی دارد. به طور مثال در نوع اینورتر ، ابتدای کار سرعت کمپرسور بسیار زیاد است در عین اینکه مصرف توان پایینی دارد و این باعث می شود سرعت کاهش دما هنگام سرمایش بالاتر باشد همان طور که در شکل بالا مشخص است. مشخص کنید. البته توجه کنید مناطق ذکر شده برای استفاده در طول روز است که خانه بیشترین بار حرارتی را متحمل می شود چون در شب بار حرارتی تشعشع خورشید وجود ندارد.

این لوله نسبت به مواد شیمیایی بسیار مقاوم است. برای عبور کابلها در لوله فلکسی نیز میتوان از فنرهای مخصوص اینکار کمک گرفت. مزایا و معایب نیز شرح داده می شود. در پایان نیز مطالب در قالب ویدیو نمایش داده شده است. در فصل گرم سال مصرف اصلی دستگاه برق است. از انتخاب دستگاه سه تن تبرید که آمپر آن بیشتر از ۱۵ آمپر باشد اجتناب کنید و برق مصرفی دستگاه را در محاسبات و انتخاب کنتور برق واحد لحاظ کنید. بخش ریل شاسی در این محصول، این اجازه را به استفاده کننده می دهد تا به سادگی قفل آن را آزاد کرده و به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید