دریچه کولر – تهویه مارکت

برای اینکه دریچهی کولرهای گازی و اسپیلت نصب شده منزل خود را قبل از استفاده تمیز کنید، کافی است مراحل انجام تمیزکاری فیلتر هوای این نوع از کولرها را با دقت انجام داده و در نهایت با یک سرویس مخصوص قبل از استفاده اقدام به روشن کردن این کولرها کنید.

برای هوابندی از بست های فلزی استفاده می کنیم . این قطعه ی کانال فلکسیبل از نظر ظاهررکاملاً غیر متوازن و غیر همسان می باشد . این رابط از چندین قطعه ی مجزا تشکیل شده و بعد از مونتاژ به یک قطعه ی کاربردی تبدیل میشود . همین امر موجب جلوگیری از خرابی کانال فلکسیبل هوا می گردد. این تجهیزات قادر هستند الکتریسیته ساکن را به نحو مطلوبی به زمین منتقل کرده و از بروز حوادث جانی و مالی جلوگیری کند. برای اینکه دهانه ی این رابط درون کانال فلکسیبل فرو رود ، قطر هر دهانه از این سه راه کانال فلکسیبل نیم سانت کوچکتر ساخته می شود .

برای تثبیت و جانمایی کانال فلکسیبل از ساپورت های مخصوص کمک گرفته می شود . همچنین در فاصله ۳ تا ۵ سانتی هر یک از دهانه ها یک برجستگی به نام رخ تعبیه میشود تا در نقطه ی اتصال باعث تثبیت بیشتر سه راه به کانال فلکسیبل گردد . یکی دیگر از مزایای رنگ کورهای روی دریچه بازدید داکت اسپلیت این میباشد که به کارفرما این امکان را میدهد تا متناسب با محیط اطراف از کد رنگ انتخابی سفارش بدهد.

علاوه بر آن در فاصله ی ۳ تا ۵ سانتی هر دهانه یک برجستگی به نام رخ ایجاد می شود که در زمان اتصال این قطعه به کانال فلکسیبل باعث ایستایی و تثبیت بهتر می شود . این قطعه از سه تکه ی مجزا تشکیل میشود که در ابتدا توسط نرم افزار ، شابلون های آن طراحی میگردد ، سپس با دستگاه سی ان سی قطعات برش داده میشود . این قطعه ی کانال فلکسیبل از ورق گالوانیزه تولید می گردد و ضخامت ورق مصرفی آن بستگی به قطر کانال فلکسیبل دارد .

دیدگاهتان را بنویسید