دریچه کولر – انواع و قیمت دریچه کولر – تهویه نظری – 09128722799

برای محافظت از سیم ها معمولاً از لولههایی تحت عنوان لوله برق استفاده میشود که ممکن از جنس، فلز، PVC، گالوانیزه، UPVC یا خم سرد و حتی پلاستیک باشند. معمولاً برای عایق کاری خطوط انتقال هوا از عایق الاستومری استفاده می گردد. قطر این لوله 17و.5 میلمتر است و از بدنه مستحکمی برخوردار است.

لوله فلکسی خرطومی روکش دار فلزی سایز 16 از گالوانیزه با روکش پی وی سی ساخته شده است . لوله فلکسی بیشتر برای محافظت از کابلهای رسانا در محیطهای بیرونی ساختمانها و محیطهای باز استفاده میشود. این لوله دارای عایقبندی مناسب است و برای همین میتوان از آن در محیطهای مرطوب یا حتی در آب نیز استفاده کرد.

لوله فلکسی به نوعی از لولههای بسیار قدرتمند گفته میشود که برای محافظت از انواع کابلها و سیمها مانند کابل برق، کابل مخابرات، کابل دوربین مداربسته و هر نوع هادی دیگری استفاده میشود. لوله فلکسی یا لوله خرطومی برای محافظت سیم و کابل ها در کلیه تاسیسات الکتریکی مرطوب و دارای گرد و غبار ، سیستم های روشنایی ، محافظت فیبر نوری ، کف و سقف کاذب ، سیستم های مدار بسته ، اتصال بین ماشین آلات و تجهیزات کارخانه و هر محیطی که نیاز به حفاظت سیم و کابل داریم استفاده می شود . درصورتیکه از دریچه سقفی با دریچه گرد برجسته برای سیستم مکش استفاده شود استفاده از دمپر لزومی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که برای اطلاع رسانی به ساکنین نسبت به باز بودن مسیر تردد هوای این دریچه هوا، نصب برچسب عدم انسداد مسیر هوای این دریچه هوا بر روی ساختار بیرونی آن الزامی می باشد. لولای این دریچه داکت اسپلیت بر روی طولِ دربِ دریچه داکت اسپلیت تعبیه می گردد تا توان لولا برای تحمل وزن درب دریچه داکت اسپلیت به بیشترین میزان ارتقا یابد.پس از آماده شدنِ درب و فریم دریچه داکت اسپلیت باید بر روی درب دریچه داکت اسپلیت جای قفل زیمنسی را به تعداد لازم جاسازی کنیم تا قفل های زیمنسی به راحتی در سوراخ ها جانمایی شوند.این قفل ها با عملکردِ خود باعث باز و بسته شدنِ درب دریچه داکت اسپلیت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید