دریچه کولر استادی (خاوران، تهران) – نقشه نشان

دریچه هوا ی پلاستیکی محصولی ست که جهت هوارسانی در سیستم های هواساز مثل کولر ، داکت اسپلیت ، فنکویل و انواع دمنده ها و مکنده ها به کا می رود . همچنین لوله های عایق دار ای اف دی استحکام بسیار بالایی دارند و به آسانی پاره نمی شوند. کانال فلکسیبل IFD علاوه بر وزن بسیار کمی که دارد و همچنین قابلیت انعطاف بالایی دارد که این مسئله موجب شده است تا هم نصب و اجرا این کانال ها سریع تر انجام شود و هم در مسیرهای کانال با پیچ و خم زیاد بیشتر قابل استفاده باشند. به عنوان مثال کانال فنری کولر و یا در ساده ترین حالت لوله هود پلاستیکی که برای هود های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و نمونه های بی شمار دیگری از کانال فلکسیبل هوا که از مصارف کوچک و خانگی تا پروژه هایی در مقیاس بزرگ تر و در صنایع مختلف؛ ( مانند استفاده از کانال فلکسی عایق دار در صنعت خودروسازی ) به کار گرفته می شود.

لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. با توجه به کاربردهای گوناگونِ محصولِ کلاهک ژاپنی و همچنین اطلاعات مربوط به نوع مَتریال و ضخامت ورق های مصرفی، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاورهی رایگان با مسئول مشاوره و فروش شرکت با شماره های ۰۹۱۲۱۲۳۳۹۴۲ و ۶۶۰۰۰۳۶۵ تماس حاصل نمایید. بهره گیری از عایق پلی استر فشرده که جنسی مشابه نمد دارد، این امکان را به کانال خرطومی می دهد که در مقابل ضربه های ناخواسته در زمان نصب لوله مقاوم باشد که این خود یک مزیت به شمار می آید.

این کلاهک کلبه ای بر اساس قالب پایه، در مقاطعِ متقاطع و ال شکل مورد کاربرد دارد و برای قسمت هایی کاربرد دارد که محل به صورت غیر چهار گوش و ال شکل میباشد.در واقع شکل کلاهک کلبه ای ال، شکل به صورت شش ضلعی ست و دو ضلع پایه آن به طور متقاطع به هم میرسند.تمام ساختار کلاهک کلبه ای ال شکل که از پایه ،پره ها ،گریل ها و تاج کلاهک تشکیل میشودبه صورت همسان به شکل ال بر روی هم سوار میشود.این نوع کلاهک کلبه ای از انواع ورق ساخته میشود .ارتفاع پایه کلاهک پره ای شکل به سفارش مشتری قابل تغییر است اما برای بادگیرنشدن کلاهک کلبه ای، به طور استاندارد ۳۰ سانتیمتر در نظر گرفته میشود.تعداد گریل ها و پره های کلاهک کلبه ای نیز قابل تغییر میباشد.از کلاهک کلبه ای ال شکل میتوان برایرتخلیه هوا ، دود و انواع آلاینده ها و همچنین به عنوان لوور هوارسان استفاده کرد.ضخامت ورق برای ساخت کلاهک کلبه ای ال شکل به ابعاد و سایز کلاهک کلبه ای ال بستگی دارد که با مشاوره با کارشناسان گروه صنعتی تهویه فراز قابل اجرا میباشد.از رنگ الکترو ستاتیک برای رنگ کلاهک کلبه ای ال شکل در سطوح داخلی و خارجی استفاده میشود و در کوره به طور کامل پخته میشود.برای زیبایی و عمر بیشتر بدنه کلاهک کلبه ای از کد رنگ های زیبا و مقاوم استفاده میشود.

کانال فلکسی یک کانال انعطاف پذیر است که از در هم تنیدگی دولایه آلومینیم و فنر به صورت مارپیچ ساخته میشود. درصورتیکه دریچه آلومینیومی مشبک برای سیستمِ رفتِ هوا(دمش) بکار رود میتوان از دمپر برای کنترل یا انسدادِ مسیر هوا از دمپر استفاده کرد و در صورتیکهاین دریچه آلومینیومی برای سیستم برگشتِ هوا مورد مصرف قرار گیرد، عموماً نیازی به تعبیهی دمپر بر روی دریچه آلومینیومی ناست. IFD مخفف عبارت Insulated Flexible Duct بوده که به معنای کانال انعطاف پذیر عایق دار می باشد. کانال فلکسیبل آی اف دی در سیستم های تهویه مطبوعِ ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری،صنعتی و بهداشتی قابل استفاده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید