دریچه کولر آلومینیومی

پرّه های گریلیِ کلاهک ژاپنی که بصورت پرّه های Z شکل بصورت موازی و منظم،طراحی و خم کاری می شوند. اگر قرار باشد کلاهک ژاپنی روی مقطعِ جهارگوش را کاور کند لبه پایینیِ کلاهک ژاپنی بدون لبه ساخته می شود ولی در عوض از داخل در چند سانتیمتریِ پایه ی کلاهک ژاپنی یک نوارِ L شکل یا نبشی چرخانده می شود که وقتی پایه کلاهک ژاپنی روی مقطع چهارگوش را کاور می کند، با گیرکردنِ نبشی روی سطح چهارگوش، کلاهک ژاپنی ترمز کرده و در همین وضعیت تثبیت و نصب شود.

شهر آهن بهترین گزینه برای یک خرید مطمئن و بدون دردسر است. خرید داکت اسپلیت از نماینگی رسمی کیفیت، قیمت مناسب و اصل بودن را با خود به همراه دارد. همچنین، تکنولوژی ها و امکانات به کار رفته در فرآیند طراحی و تولید، قابلیت استفاده از داکت اسپلیت های زانتی را در بازه دمای منفی 15 الی مثبت 45 درجه سانتیگراد فراهم ساخته است. کلاهک ژاپنی که در اصطلاح به کلاهک پرّه ای نیز معروف است،از شکیل ترین کلاهک ها به شمار می آید. در واقع پلنیوم باکس نوعی باکس اختلاط هوا است که در آن می اقتدار کلیدی توجه دسته طراحی آن هوا را به رخ تماما لایه ای و آرام توزیع نمود.

ایجاد پوششِ رنگ بر روی سطوح داخلی و بیرونی دریچه داکت اسپلیت هم باعث محافظت سطوح آن در برابر صدماتی از قبیل خش دارشدن و هم باعث تناسب نمای آن با نمای محیط می شود.دریچه داکت اسپلیت را می توان بصورت پیچ از رو و هم بصورت پیچ مخفی می توان در محل خود نصب نمود. با توجه به فِلت بودنِ سطوح درب دریچه بازدید داکت اسپلیت برای استحکام بیشتر و عدم تا خوردگی و یا دفرمه شدنِ قسمت های داخلیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت در محیطِ دربِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت ،یک لبهی یک و نیم سانتی به داخل ایجاد میگردد تا هم ایستاییِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت مستحکم پابرجا بماند و هم ساختار داخلیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت شیک تر به نظر رسد.

این دریچه داکت اسپلیت با شبکه های لانه زنبوری که بر روی دربِ خود دارد سیستم هوای تازه را به وفور در اختیار دستگاه قرار می دهد.برای ساخت دریچه داکت اسپلیت نیز مراحلِ ساخت بصورت دو فرایند نسبت به ساخت فریم و درب،طی می شود.در واقع در اولین گام برای ساخت دریچه داکت اسپلیت سایزینگِ کلاف یا قابِ زیرکارِ دریچه داکت اسپلیت می باشد.پس از مشخص شدنِ ابعادِ تودرتویِ فابِ زیرکارِ دریچه داکت اسپلیت، به میزان نیم سانت از هر طرف جهت بادخورِ کار در نظر می گیریم تا فریم دریچه داکت اسپلیت پس از ساخت به راحتی در درون قابِ زیرکار امکانِ جانمایی و نصب داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید