دریچه کولر آلومینیومی – داکت اسپلیت

ضخامت ورق تاثیر چشم گیری بر روی قیمت نهایی محصول دارد. با توجه به شرایط استفاده، متریال ساخت این لولهها نیز متغیر است که روی قابلیت تحمل فشار آنها تاثیر میگذارد. انواع لوله فلکسیبل، با توجه به کاربردهایی که دارند، ویژگیهای متفاوتی هم به کاربران ارائه میکنند. این لوله ها انعطاف بالایی داشته و از انواع رشته ها در برابر فشار و ضربه حفاظت میکنند. لوله فلکسی روکش دار را در سایز و ابعاد مختلف تولید میکنند که هر مصرف کننده باتوجه به نیاز خود، سایز مورد احتیاج را تهیه و خریداری میکند.

محاسبه قیمت خرید انواع محصولات را. همچنین این محصولات تولید ایران دارای انعطافپذیری عالی و مقاومت بالا و توانایی تخلیه الکتریسیته ساکن با اتصال به زمین را دارند. طریقه اتصال درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به فریم نیز به وسیلهی لولای فلزی صورت میگیرد. کاربرد لوله فلکسی در تابلو برقها، خطوط انتقال داده، تأسیسات الکتریکی، محیطهایی که گرد و غبار زیادی در آنها وجود دارد، برقرسانی به سیستمهای تهویه مطبوع، برقراری اتصال بین دستگاههای صنعتی، محافظ فیبر نوری و…

شما میتوانید برای خرید انواع لولههای فلکسی به سایت رهاورد مراجعه نمایید. شرکت رهاورد ایران جز تولید کنندههای انواع لولههای فلکسیبل بدون روکش و با روکش پی وی سی میباشد. تبدیل: انواع تبدیل با سایزهای متفاوت موجود است که به جهت تغییر سایز کانال استفاده می شوند. عایق الاستومریک و سایر ملزومات کانال سازی را با نازل ترین قیمت ها در اختیار افراد قرار دهد.

عبور داده و هوایی که از روی کویل اواپراتور عبور کرده را سرد می کند و طبیعی است که منبع تامین این انرژی برق است.اما در قسمت گرمایشی آب گرمی که توسط موتور خانه ها یا پکیج تا مین می شود با عبور از کویل هوا را گرم می کند و بدیهی است که منبع انرژی این قسمت گاز می باشد. جنس این لولههای فلزی از ورق آلومینیوم است؛ به همین دلیل با نام لوله خرطومی فلزی هم شناخته میشوند؛ بنابراین در محیطهایی که پیچ و خمهای زیادی دیده میشود، استفاده از این لولهها گزینه مناسبی خواهد بود. پرکاربردترین لولهای که در صنعت مشاهده میشود، لوله فلکسی روکشدار است؛ چرا که بسیار منعطف و درعین حال بسیار مقاوم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید