دریچه کولر آبی

لازم به ذکر است در صورت نیاز می توانید دمپر پشت دریچه ( دمپر کانالی ) را نیز از شرکت تهیه نمایید. دریچه ی داکت اسپلیت ها به شکل های متنوع زمینی، سقفی، دیواری، کانالی و غیره ساخته می شوند. انتخاب نوع قاب به محل نصب دریچه ها بستگی دارد. باید فضاهایی که امکان ایجاد دریچه یا نصب کانال وجود ندارد نیز در نظر شوند. توجه به طراحی و نوع و کاربرد ساختمان: در این زمینه لازم است به نقشه ساختمان توجه شود و معماری آن را در نظر گرفت.

بطورِ ویژه کاربرد دارد. طبق موارد ذکر شده، طراحی کانال کشی صنعتی پیچیدگی های خود را به همراه دارد و ابزار و محاسبات بالایی را می طلبد. در محیط های صنعتی علاوه بر تهویه مطبوع باید تهویه صنعتی نیز انجام پذیرد بنابراین در بحث کانال کشی صنعتی باید سلامت کارکنان محیط و آسایش آن ها مورد نظر مهندس طراح قرار بگیرد تا آلودگی های محیطی از کارکنان دور شوند.

پیچ ها معمولا زیر بر چسب ها یا درپوش ها پنهان هستند . به سبب همین اعتبار سعی خود را بر آن داشته تا با افزایش کیفیت خدمات خود مشتریان زیادی را جذب نموده و رضایت آن ها را کسب نماییم. برای انجام امر کانال کشی صنعتی و ساختمانی در سیستم تهویه باید بر اساس دستورالعمل های مرتبط با افت فشار، سرعت و … این دریچهها تنوع نسبتا زیادی از نظر متریال و طرح دارند و میتوانید بر اساس سبک دکوراسیون خانه طرح و سبک مورد نظرتان را بخرید.

در کانال کشی باید بهترین موقعیت برای نصب کانال ها و دریچه ها در نظر گرفته شود. اما اگر قرار باشد کلاهک کلبه ای روی یک مقطع چهار گوش نصب شود ، ابعاد کلاهک کلبه ای را نیم نسانت بزرگتر در نظر میگیریم تا مقطع چهار گوش در آن فرو رود و برای زیاد فرو نرفتن کلاهک کلبه ای از فاصله ۵ سانتی از لبه ی پایین ، در محیط داخلی کلاهک کلبه ای یک نبشی میچرخانیم تا به همان اندازه در مقطه مکعبی فرو رود. چهار گوش: این نوع کانال ها مناسب برای فضاهای کوچکی هستند که برای عبور کانال ها از یکدیگر دچار کمبود فضا می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید