دریچه کولر آبی دیواری و سقفی در ساختمان؛ دریچه کولر آهنی

در روش دریچه داکت اسپلیت با کانال اسپیرال از کانال گرد با جنس گالوانیزه استفاده می گردد.کانال اسپیرال از تسمه ورقیِ گالوانیزه که بصورت درزِ مارپیچ در هم تنیده می گردد ساخته می گردد.در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت با کانال اسپیرال،با توجه به قطر کانال اسپیرال از ورق هایی با ضخامت های متناسبِ هر قطر استفاده می گردد.از آنجا که کانال اسپیرال از جمله شکیل ترین انواع کانال در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت به شمار می آید به راحتی می توان آنرا بصورت اکسپوز در فضاهای گوناگون از جمله فصاهای تجاری مثل کافی شاپ ها،رستوران ها،آرایشگاهها و…

جهت دریافت خدمات در رابطه با کانال سازی و تهویه مطبوع با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید با این مقوله آشنایی بیشتری پیدا کنید پیشنهاد می کنم تا آخر این نوشتار همراه ما باشید . اگر می خواهید عملیات کانال کشی ساختمان خود را به صورت حرفه ای و تخصصی به انجام رسانید ، پیشنهاد ما مراجعه به موسسه فنی تهویه نو است . اگر می خواهید برای منزل یا محل کارتان از کولر استفاده کنید، باید نکات کانال کشی کولر را مد نظر داشته باشید. چنانچه نیاز به ارتقای راندمان این کلاهک کلبه ای حس شود، باید حتما به ارتفاع کلاهک و تعداد پره هایی که برای آن در نظر گرفته می شود، توجه نمود.

ضخامت ورق کلاهک کلبه ای به طور عمومی یک میل میباشد ،اما این ضخامت با تغییر ابعاد کلاهک کلبه ای قابل تغییر میباشد ،یعنی هرچه ابعاد کلاهک کلبه ای بزرگتر باشد ضخامت ورق بیشتر و هرچه ابعاد کلاهک کلبه ای کوچکتر باشد ضخامت ورق مورد نظر کم میشود . جریان هوای دریچه خطی اسلوت به شکل متعادل و نامحسوس به محیط انجام میشود.

انتخاب دریچه کولر در ساختمان به فاکتور های مختلفی از جمله: قیمت، کارایی، متریال و … از جمله مزایای خوب این نوع از کانال های کولر محسوب می شود. دریچه بازدید پلاستیکی 30×20از جمله ویژگی های دریچه بازدید پلاستیکی 30×20 سانتیمتر وزن مناسب و کمِ آن می باشد . در روش کانال سازی سرعتی سعی بر آن است تا سرعت جریان هوا در کل مسیر کانال یکسان نگه داشته شود که این مساله باعث افت بازده سیستم می شود و به همین دلیل است که از این سبک طراحی کانال بیشتر در سیستم هایی که سرعت انتقال در آن مهم است ، از جمله سیستم انتقال مواد استفاده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید