دریچه کولر آبی جدید و هوشمند در ابعاد دلخواه

زمانی که روغن از سمت چپ وارد سیلندر روغن میشود، پیستون بزرگ به سمت راست حرکت میکند و این حرکت سبب جابجایی پیستون کوچک سیلندر آب به طرف راست میگردد و فشار منفی نسبی کمتر از فشار جو بوجود میآورد. به همین دلیل خاطرنشان می شود که عمر مفید این محصولات بسیار بالا بوده و در برابر عوامل مختلف فیزیکی یا جوی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. قیمت لوله خرطومی کمبی “8 در حدود مترطولی 11.000 تومان بوده و مدل عایقدار آن نیز مترطولی 18.000 تومان می باشد. بهای لوله عایقدار الاستومری در مقایسه با مدل عایقدار پشم شیشه و پلی استر به دلیل کیفیت بالای فنی بیشتر بوده و به طور مثال بهای سایز “8 آن مترطولی 30.000 تومان در بازار عرضه می گردد.

به همین دلیل لولههای انعطاف پذیرِ فلکسیبلِ هوا با ویژگیهای متنوع،حتی برای تخلیه هوای فن دستگاههای ماینر تولید و عَرضه می گردد. فشارآب در نقطه ورود آب به سیلندر در حدود فشار جو است و اگر ازپمپ برای هدایت آب استفاده شود، کمی بیشتر از فشار جو خواهد بود. نسبت حجمی آب و ذرات ساینده یک نقطه بحرانی دارد که اگر مقدار نسبت حجمی کمتر یا مساوی آن باشد بیشترین راندمان را داریم ولی با بیشتر شدن نسبت ذرات ساینده در آب راندمان پایین میآید.

مواد ساینده پس از مصرف قابل بازیافت نیستند. تولید کانال فلکسی پیش عایق از سال 92 آغاز و تا کنون در بیش از 1000 پروژه ساختمانی و صنعتی نصب و اجرا گردیده است. عموما از رنگ سفید استفاده میگردد، اما گاهی اوقات طراح یا آرشیتکت برای تناسب بیشتر و ایجاد هارمونی در محیط از رنگ های فانتزی استفاده خواهد نمود. برای اتصال دریچه بازدید داکت اسپلیت نیاز به ایجاد جای پیچ بر روی نما یا دیواره داخلیِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت است.جا یا خزینه پیچ به وسیله پرس های ایجاد جای پیچ به سهولت فابل تعبیه است.پس از تکمیل ساخت فریم،نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میرسد.با توجه به امکان تک یا دوشیار بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی،اولین اقدام تعبیهی پروفیل یا پروفیل های بر روی حاشیه درب بازدید داکت اسپلیت گل سقفی وزنهای است.این اقدام توسط گوشواره های نگهدارندهی فلزی که باعث تثبیت پروفیل ها به ورقِ درب میگردد صورت میگیرد.از آنجا که مدلِ دربِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت وزنهای است لذا با اتمام مراحل ساخت درب،تقریبا مراحل اولیه ساخت فریم و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام یافته است.از جمله مشخصات درب دریچه بازدید ضخامت ورقِ آن است.ضخامت ورق درب دریچه بازدید فن کویل در حداقل مقدار در حد یک میلیمتر است که این میزان بر اساس افزایش ابعاد قابل ارتقا است.

برای مثال ممکن است شما دستگاه را به اشتباه روی حالت زمستانه تنظیم کنید. دریچه فن کویل آلومینیومی خطی: شامل بدنه ای کاملا آلومینیومی است که در روی آن دریچه ای تعبیه شده است که، برای سهولت کار، می توان لولا یا قفل زیمنس هم به آن افزود. با استفاده از فرمول بالا اگر فشار روغن 20 Mpa باشد برای ایجاد فشار 400 Mpa بر روی آب، یا باید سطح مقطع پیستون روغن 20 برابر پیستون آب باشد یا دبی روغن 20برابر دبی آب باشد. روغن پمپ شده به طورمتناوب روی دو طرف پیستون بزرگ عمل کرده و موجب حرکت آن به چپ و راست میشود.

دیدگاهتان را بنویسید