دریچه پلاستیکی تهویه هوا ساختمان و تاسیسات|قیمت خرید|میراکالا

عایق کاری یکی از اصول اساسی در اجرای کانال کشی و داکتهای تأسیساتی است. مواردی از جمله دوام، قیمت مناسب، ظرافت در طراحی، کیفیت بالای این نوع دریچه ها و سادگی نصب آنها، از مزایای دریچه کولر آهنی می باشد. وزن این دریچه بسیار کم است و کار نصب بسیار ساده می شود.

دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل این امکان را به کارفرمایان میدهد که در هر سایز و اندازه ای ساخته شود و هیچ محدودیتی در ساخت ابعاد مختلف ندارد. در حالت گرمایشی وضعیت دستگاه را روی HOT ، قراردهید و درجه دما را بین 18 تا 25 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید. دستگاه داکت اسپلیت به علت برخورداری از قابلیت سرمایش و گرمایش و امکان نصب و استفاده در فصل های مختلف سال، از تجهیزات رایج و متداول در حوزه تاسیسات به شمار می رود.

فرآیند سرماسازی و سرمادهی داکت اسپلیت بسته به نوع و مدل از طریق گاز خنک کننده r410a یا r22 صورت می گیرد. پره های این مدل از دریچه ها قابل تنظیم بوده و برای رفت و یا برگشت هوا به کار می رود. دمپردریچه نور دیواری چوبیدریچه کولر درب دار پلاستیکیدریچه فار اسپیرالقیمت کانال اسپیرالدریچه طرح چوبدریچه چوبی درپوش دارپلنیوم باکسامور نمایندگی هادریچه سقفیدریچه خطیدریچه دسترسی فنکوئلدریچه رفت دیواری یا سقفیلوور پشت بامی پانچ توری محافظ لوله های ازبست بخاری وفاضلابدریچه کولر پلاستیکیدریچه بازدیدجت دیفیوزردریچه های خطی اسلوتدریچه دیواری پلاستیکیدریچه های گردسایرکانال اسپیرال چیستساپورت کانال اسپیرالکانال کشی اسپیرالنصب کانال اسپیرالکانال اسپیرال شیرازاتصالات کانال اسپیرالقطعات کانال اسپیرالکانال گالوانیزه اسپیرالکانال اسپیرال در شیرازگیریل پانچ توریدریچه برگشت پره ایرفویلیاسپیرال فارسکانال اسپیرال گالوانیزهطراحی و نصب کانال کشی اسپیرالدریچه چوبی درب پوش داردر شیرازدریچه تهویه دیواری تاییدشده شرکت گازساخت و اجرای کانال اسپیرالساخت و نصب کانال اسپیرال در شیرازقیمت کانال اسپیرال در شیرازطراحی و نصب کانال اسپیرالهودهای استیلساخت انواع هودهای استیلخرید انواع کانال کولر در شیرازپروژه ساخت و نصب کانال اسپیرال گالوانیزهطراحی و ساخت کانال اسپیرالساخت کلاهک پشت بامیبهترین مدل هود استیلقیمت کانال اسپیرال گالوانیزهپروژه ساخت کلاهک پشت بامی در برج دوقلو زاگرس شیرازطراحی و ساخت و نصب کانال اسپیرالدریچه سقفی چهار جهته آلومینیومیقیمت دریچه سقفی چهارگوشدریچه کولر در شیرازفروش انواع دریچه کولر و تهویهدریچه کولر پلاستیکی با پوشش زمستانهقیمت دریچه کولر آبی پلاستیکیفروش دریچه کولر پلاستیکیخرید آنلاین دریچه سقفی چهار طرفهقیمت کالنال اسپیرال در شیرازقیمت هود استیلدریچه های تنظیم هوادریچه خطی اسلوتدریچه کولر فانتزیخرید اینترنتی دریچه کولر پلاستیکیکانال اسپیرال چیست؟

هر کدام از این کانالها با توجه به شرایط خاص مورد استفاده قرار میگیرند. سطح داخلی این لولهها صاف و سیقلی است و مانع از رفت و آمد جریان هوا نمیشود و برای جریان هوا مقاومت ایجاد نمیکند. همواره بالا بردن راندمان حرارتی سیستم های تهویه مطبوع مورد اهمیت بوده و عایق کردن کانالهای انتفال هوا از اتلاف انرژی در آنها به شدت جلوگیری میکند.

دیدگاهتان را بنویسید