دریچه هوا – تهویه مارکت

قسمت اصلی تولید سرما بر عهده کمپرسور است فن و الکتروموتور کمپرسور را قادر می سازد که گاز را به داکت اسپلیت منتقل کند. تعداد جای پیچ ها بر روی فریم و نیز تعداد قفل ها بر روی درب به طور مستقیم به ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت بستگی دارد و این تعداد در ابعاد بزرگتر دریچه بیشتر خواهد بود. اگر هم که قرار باشد دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت پیچ از تو یا پیچ مخفی تعبیه شود باید این جای پیچ ها در ساختار داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ایجاد گردند.

الکتروفن تعبیه شده در ساختار یونیت داخلی اواپراتور داکت اسپلیت زانتی با کارکرد خود هوای ایجاد شده را به داخل کانال های دستگاه منتقل می سازد. بنا به ساختار صیقلی داخل کانال فلکسیبل فنر استخوانی، از آن در انتقال و مکش مواد ساینده یا خورنده، غبار، ذرات، پودر، دانه، چوب و حتی انتقال مایعات استفاده می شود.ساختار تقویت کننده ی فنر پی وی سی که بر روی ساختار بیرونی کانال فلکسیبل تنیده شده است باعث مقاومت بالای این نوع کانال فلکسیبل می شود و در برابر پارگی و آسیب های احتمال آن را حفظ می کند.

لوور هوارسان برای تأمین هوای تازه مورد نیاز برای کلیه مکان های تهویه مورد استفاده قرار می گیرد. عایق صوتی از گذشته های دور بطور سنتی از مواد و متریال مختلفی تولید و مورد استفاده قرار می گرفته که با پیشرفت تکنولوژی و ماشین آلات جدید و امکان تولید عایق های صوتی با راندمان بالا و کم ضرر برای محیط زیست بیش از پیش فراهم گشته است. اگر نوع آلاینده از فعل و انفعالات شیمیایی،اسیدی و خورنده باشد،برای جلوگیری از استهلاک زودرسِ کلاهک دودکش از ورق استیل نگیر با عیار ۳۱۶ استفاده می گردد. جنس فریم از پروفیل آلومینیوم با عرض ۳ و ۵ سانت می باشد.

کانال فلکسیبل فنری از فویل آلومینیوم در ضخامت های گوناگون ساخته می شود. دریچه بازدید تاسیسات هم می تواند از جنس آلومینیوم با رنگ کوره ای و قفل زیمنسی ساخته شود و هم می تواند بصورت پلاستیکی تولید و عرضه گردد. پوشش رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی رنگ پودری الکترواستاتیک است و پوشش رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی از رنگ پلی یورتان میباشد. این دریچه هوا به طوز کامل با رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود . رنگ بدنه ی این کانال فلکسیبل شفاف است، البته رنگ فنر استخوانی آن می تواند سفید، کرم یا مشکی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید