دریچه های فن کوئل – گریل و لوور – Istgah.com – کانال موتورخانه

انواع داکت اسپلیت در دو نوع اینورتر (موتور الکتریکی دور متغیر که کمپرسور را به گردش در می آورد) و نوع معمولی (موتور الکتریکی با دور ثابت کار می کند) وجود دارند که نوع اینورتر باعث می شود که داکت اسپلیت همواره با حداکثر توان کار نکرده و تنها متناسب با نیاز درخواستی و با کم و زیاد شدن دور موتور محرک کمپرسور ، تهویه مطبوع مورد نظر را تامین می کند. یکی از مواردی که خصوصا در ساختمان های بزرگ باید مورد توجه قرار گیرد، تهویه است. می توان از کویل برقی بهره برد که مناسب ساختمان هایی است که فاقد لوله کشی گاز و یا موتورخانه هستند.

راه سوم که در واقع بهترین راه برای استفاده از گرماسازی این سیستم تهویه مطبوع است، استفاده از کویل گرمایشی است. گروه صنعتی برسا (بخش سیستم شوت زباله وسامانه شوتینگ) طراحی واجری سیستم شوتینگ (سامانه شوتزباله) شوت زباله از مرحله مشاوره وطراحی واجرا با کادری مجرب در سرار کشور کانال شوت زباله – دریچه شوت زباله – شستشوی هوشمند شوت زباله – هواکش شوتزباله کانال تخلیه های اتاقک شوت زباله – سرعت گیر شوت زباله – درب انتهایی شوتزباله عایق صداگیر شوت زباله -کامپکتور شوت زباله – ترولی شوت زباله – فرچه هوشمند شوتینگ زباله -ساپورت شوت زباله – کلیه قطعات در کارخانه مهر جوان با بهترین متریال ازجنس استنلس استیل وگالوانیزه وبا ابزارهای روز وپیشرفته تولید می گردد.

هنگام خرید داکت اسپلیت حتما به گاز مبرد استفاده شده در آن دقت بفرمایید، R410A بهترین نوع گاز مبرد برای داکت اسپلیت می باشد. که از نوع کم مصرف آن در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده می گردد. در محیط هایی که در طراحیِ دیوارها و کفِ آنها از چوب استفاده شده برای تناسب در نمای داخلیِ آن فضا، الزاماً باید برای پوشش محفظه داخلیِ دستگاه فن کویل بلید از دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی( ام دی اف) با پوشش رنگ ضدآب استفاده کرد.

استفاده از این سیستم تهویه مطبوع جهت خنک سازی هوا، محیط با هوایی یکسان و یکنواخت خنک می شود و در مدتی کوتاه دمای آن کاهش می یابد. در این روش مصرف انرژی بسیار کاهش می یابد و در مدت بسیار کوتاه دما محیط گرم می شود. به طور مثال با با کاهش دما دور آن کاهش می یابد و بالعکس. از انواع کلاهک H مانند دودکش میتوان به مدل چهارگوش و گرد اشاره داشت. دریچه گرد مشبک نیز در سیستم های اگزاست یا مکنده جهت برگش هوای محیط مورد استفاده قرار می گیرد. شکل رایج تر لوله فلکسی که در نصب دوربین مداربسته بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید