دریچه های خطی متحرک دمپردار و بدون دمپر

در ظرف غذای خود نامیتاکه را به همراه برنج ، ماکارونی و سوپ ها میل کنید. آنها را می توان به صورت خام یا پخته میل کرد اما باید قبل از استفاده تمیز کرد. Nametake یک غذای جانبی بسیار محبوب در ژاپن است و اگرچه می توانید آن را در فروشگاه ها پیدا کنید (آنها مانند انواع ترشی هستند)، اما هیچ چیز به اندازه مزه خانگی آن نیست. این قارچ به دلیل دارا بودن ویتامین و مواد معدنی زیاد آنها از دیرباز جزو داروهای سنتی کره ای، چینی و ژاپنی برای درمان بیماری های کبدی، کلسترول بالا، فشار خون بالا و بیماری های معده بسیار ارزشمند است.

یک کاربرد محبوب دیگر یخ انوکی ژاپنی است که در تصویر بالا مشاهده می شود. اگر بخواهیم از دریچه بازدید داکت اسپلیت در فضاهایی با کاربری بهداشتی و کلین روم ها استفاده نماییم بهتر است از دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل بهره ببریم. به کمک این دریچه نیز شما می توانید میزان فشار هوای ورودی را به خوبی تنظیم نمایید و همچنین ورودی را در صورت نیاز کاملا مسدود کنید. یعنی اگر به جای دمنده ی کولر از دمنده های گرماساز نیز استفاده شود به راحتی می توان از انواع دریچه کولری استفاده نمود. برای ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی ابتدا باید فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت طراحی، بریده و مونتاژ گردد.دریچه بازدید داکت اسپلیتبرای برشِ اضلاعِ فریمِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت باید ابتدا ابعاد داخلیِ کلافِ زیرِ دستگاه داکت اسپلیت سایز بشود و سپس بر اساس نیم سانت کمتر از این مقادیر (به عنوان بادخور) اضلاعِ فریم برش داده میشوند.این اضلاع در انتهای هر یک از وجوهِ به صورت ۴۵ درجه گوشه زنی میشوند تا هر یک از گوشه های دریچه بازدید داکت اسپلیت دقیقاً به صورت گونیا حاصل شود.

استفاده از طعم دهنده ها تعادل کاملی از شوری، شیرینی و ملسی را می توانید به این خوراکی اضافه کنید. انوکی را می توان در سوپ ها ، کاری ، نودل ها و سایر غذاها استفاده کرد. قارچ انوکی در غذاهای آسیای شرقی مانند سوپ ها و نودل ها، رشته فرنگی، سرخ کردنی ها و سالادها مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع قارچ به عنوان یک منبع غیر گوشتی اسید لینولئیک کونژوگه (CLA) شناخته می شود که هنگام ترکیب با مقدار بالای فیبر موجود در این قارچ ها به کاهش چربی روده کمک کند.

دریچه هوا خطی به سه صورت دریچه هوا ی خطی کله قندی، طرح اسلوت و زاویه دار تقسیم می شود. دریچه آلومینیومی اتاق عمل دارای یک فریم در حاشیهی دریچه و یک شبکهی پانچی از ورق آلومینیومبا چشمه یا سوراخهای گرد با قطرِ کمتر از یک سانت است.دریچه آلومینیومی اتاق عمل چون به عنوان وسیلهی هوارسانی به محیطِ اتاق تمیز استفاده میگردد عموماً در قالبِ یک مجموعه شامل فیلترباکس و همچنین دمپر تنظیم هوا مورد مصرف قرار میگیرد که گروه کالا کیوسکمفتخر است کلیه مواردِ یاد شده را در یک پکیجِ کامل تولید وجهت فروش ارایه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید