دریچه سقفی – پرو تهویه

البته قابل ذکر است در صورت سفارش و اصرارِ خریدار، منعی در رنگ آمیزیِ سطوح دریچه بازدید پلاستیکی وجود ندارد و به راحتی می توان هم نمای بیرونی و هم سطوح داخلیِ دریچه بازدید پلاستیکی را رنگ آمیزی نمود. از اصلی ترین اجزای اسپلیت های کانالی می توان به کمپرسور، اواپراتور، شیر انبساط، کندانسور، دریچه ها و کانال ها، اشاره نمود. مشخصات فنی و دلایل زیادی وجود دارند که برتری داکت اسپلیت بوش اینورتر 24000 را نسبت به سایر رقبای خود ثابت میکند.

نوع رنگ مصرفی برای سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت از نوع پودری الکتروستاتیکِ کورهای میباشد. اين دريچه شناخته شده ترين نوع دریچه در بین عموم مردم بوده و دلیل کاربرد بالای آن در صنعت ساختمان سازی، كاربری آسان و عملكرد قابل قبول در پخش و جهت دهی هوا است. از مهمترین مزایای استفاده از دریچه پلاستیکی هوا،قیمت مقرون به صرفهی آن است. از مزایای این دریچه هوای دیواری (دریچه کولر) می توان به قابلیت تغییر جهت پره های آلومینیومی ایرفویلی اشاره کرد.

1. دریچه هوای رفت دیواری مشبک. دریچه هوا رفت گرد دیواری یا همان دریچه پرتاب بلند و دریچه کروی،که به منظور پرتاب هوا در فواصل بیش از ۶ متر به کار می رود. • براي سرعت هاي بالاي جريان هوا به علت ايجاد لرزش در پره ها مناسب نيست . • در سايز هايي با طول بلند و عرض كم ، شكيل نمي باشد. • پره افقی كه امكان جهت دهي هوا را در جهت عمودی فراهم مي آورد. سطح مفید بالا و پروفیل خاص پره های این دریچه این امکان را فراهم میکند تا از آن برای هوادهی ، برگشت و تخلیه هوا نیز استفاده کرد.

از طرف دیگر نوسان دما و روشن و خاموش شدن مکرر جلوگیری می کند.کمپرسور پس از آن که گاز مبرد را خنک کرد و هواساز منتقل می کند و در نهایت دمای محیط خنک می شود.آنگاه زمانی که دمای محیط گرم شود کمپرسور مجدد راه اندازی می شود و همین چرخه ادامه دارد. 1-گاز R22: که به دلیل آسیب زدن به لایه اوزون منسوخ شده و از استفاده آن در دستگاههای تهویه مطبوع جلوگیری میشود. این عمل باعث میشود تا دریچه بازدید از هرگونه آسیب و ضربهای در امان بماند و طول عمر مفید این محصول بالا رود.

دیدگاهتان را بنویسید