دریچه سقفی خطی – تهویه اورانوس

همچنین برای بستن این لوله ها به دیوار می توان از بست های مناسب با توجه به سایز لوله استفاده کرد. دریچه سقفی خطی را می توان به همراه دمپر و بدون دمپر برای کنترل جریان هوا ساخت. موتور الکتریکی نیروی خود را از برق شهر گرفته و نیروی لازم برای به حرکت درآوردن پمپ روغن را تولید می کند. دریچه تنظیم هوای خطی اسلوت نیز بصورت بادمپر و بدون دمپر قابل تولید و عرضه می باشد.

پمپ روغن نیز با این نیرو شروع به چرخیدن کر ده و روغن را از منبع روغن مکیده و فشار آن را بالا می برد . روغن به سیستم تقویت کننده رسیده و همان طوری که توضیح آن گذشت فشار آب را بالا برد ه و خود روغن مانند یک چرخه به هر دو طرف پیستون می آید . چنین فلکسیهای از جنس فلز بوده و در محلهای که احتمال فشار، ضربه و تخریب محیطی بالا باشد از فلکسی فلزی استفاده خواهد شد.

در محل هایی که جهتِ مکش و دمِش هوا بصورتِ زاویه دار از پایینِ دریچه هوا باشد، از دریچه هوای آهنی پره Z استفاده می شود.فریمِ این دریچه نیز مشابهِ دیگر دریچه ها میباشد،اما پره های داخلی از ورق هایی که بصورت z شکل می باشند ساخته می شوند. آب نیز قبل از رسیدن به تقویت کننده از فیلتر عبور می کند . نصب اين دريچه ها بوسيله پيچ هاي خودكار و بر روي قاب چوبی نصب شده بر لبه كانال صورت مي پذيرد لذا بر روي انواع سقف از قبيل گچ، سيمان، آجر، چوب و غيره قابل اجرا می باشد.

شرکت هوا صنعت آذین پرتو متخصص در تولید انواع تجهیزات هوا اعم از کانال و هدایت کننده های صنعتی، انواع دریچه های کولر، انواع هواکش های صنعتی، عایق کاری، سایلنسر، فلاشینگ، انواع هودهای صنعتی و خانگی و دیگر تجهیزات صنعتی توسط دستگاه های مدرن با تکنولوژی مدرن روز است. کلاهک ژاپنی یکی از انواع مختلف کلاهکهای بام می باشد که از آن با نام کلاهک پره ای نیز یاد میکنیم. کلاهک دودکش اچ چهارگوش نیز به دوصورت همپوشانی و فلنچی بر روی نقطه ی انتهاییِ کانال اصلیِ دودکش نصب و جانمایی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید