دریچه دیواری – پرو تهویه

برای این کار پیچ پشت پیلوت را باز نموده، با پیچ گوشتی پیچ تنظیم شعله پیلوت را در حالیکه شعله آن را مشاهده میکنید، تنظیم کنید. درب این دریچه دارای عملکردی با حالت بذار-بردار یا وزنه ای می باشد.این دریچه داکت اسپلیت دارای دو جزء شامل فریم و درب می باشد که این جزء حالت منفک از هم دارند و فریم این دریچه داکت اسپلیت به نوعی نشیمنگاهِ دربِ آن می باشد.برای ساخت این دریچه داکت اسپلیت ابتدا اضلاع فریمِ آن را بر اساس سایز طولی و عرضیِ حفره ی مربوطه برش می دهیم و پس از گوشه زنیِ سرهای این اضلاع،نسبت به اتصال گوشه های فریم درب داکت اسپلیت می کنیم.این گوشه ها یا اصطلاحا کُرنرها با قطعه ای L شکل از جنس گالوانیزه یا آلومینیوم بصورت پِرِسی به هم متصل شده و به فریمِ دریچه داکت اسپلیت حالتی چهارگوش و گونیا می بخشد.پس از ایجاد ساختار چهارگوش برای فریم دریچه داکت اسپلیت ،نمای کار را در گوشه ها پلیسه گیری می کنیم که نمای فریم بعد از کاملا صاف و بدون پُرز یا پلیسه دیده شود.

شرکت کانال سازی تهویه نو ارائه دهنده انواع کلاهک های پره ای با متریال با کیفیت در ابعاد دلخواه می باشد. دریچه گریل، دریچه هوارسان با پره های Z شکل می باشد و بدون اینکه ارتباط هوای بیرون را از داخل جدا کند می تواند هوای تازه وارد محیط کنند. دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل، در فضاهایی با کاربریِ بهداشتی مثل اتاق های تمیز و یا محیط هایی که فنکویل در سقف فضایی با آلایندگیِ اسیدی و… لوله فلکسی فلزی بدون روکش: این لوله فاقد روکش PVC پلاستیکی است و از این رو بیشتر در محیط های داخلی (indoor) مورد استفاده می باشد.

با توجه به دامنه کاربردهای محصولِ کلاهک ژاپنی و نیز اطلاعات تکمیلی مربوط به نوع مَتریال و ضخامت ورق های مصرفی در ساختار کلاهک ژاپنی ،لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با مسئول مشاوره و فروش شرکت با شماره های ۰۹۱۲۱۲۳۳۹۴۲ و ۶۶۰۰۰۳۶۵ تماس حاصل نمایید. نکته بعدی این است که بسته به نوع استفاده می تواند در پایین یا بالای دیوار نصب شود. 3-نصب و اجرای صحیح و اصولی داکت اسپلیت نکته قابل توجهی است که به استفاده از حداکثر راندمان و امکانات دستگاه منجر می شود. در صورت امکان هم میتوانید از کولرهایی استفاده کنید که به جای پوشال، پدهای سلولزی دارند.

از ابزار و تجهیزات مورد نیاز در نگهداری و تعمیر تاسیسات مکانیکی چهار مورد را نام ببرید. دریچه اسلات را می توان در طول های زیاد نیز مورد استفاده قرار داد. داکت اسپلیت زانتی به علت برخورداری از ظرفیت های هوادهی مختلف و متنوع، نیازها و انتظارات مصرف کننده را به بهترین نحو برآورده میسازد. به این منظور ابتدا یک سوی لولا را بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت با پیچ تثبیت می نماییم و سپس درب را با لولای تثبیت شده به فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت متصل می نماییم. علاوه بر این، کمپرسورهای دستگاه ساخت برندهای پاناسونیک، کوپلند و توشیبا می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید