دریچه دیواری – قیمت توضیحات خرید لیست دریچه دیواری کولر – تهویه نظری

جنس این نوع لوله فویلی آلومینیومی از دو لایه فویل آلومینیوم لمینتی موجود در درون و بیرون سطح این لوله فلکسیبل هوا تشکیل شده است که توسط یک فنر فولادی شکل گرفته است. دریچه آلومینیومی دارای فریم و پرّههای عبور هوا و دمپر از جنس آلومینیوم است. جنس پروفیل پره و قاب در این دریچه عموما از پروفیل آلومینیوم با ضخامت ۱ میلیمتر برای پره ها و ۱٫۲۵ میلیمتر برای قاب می باشد. قاب دریچه سه و نیم سانتی متر است یعنی 7 سانتیمتر بزرگ تر از ابعاد دهانه کانال. طول لولههای بستهبندی این نوع لولهها حدود ۱۰ متر است.

همچنین این نوع لولهها دارای قابلیت فشردگی بالا جهت بستهبندی و حمل آسان هستند. یکی از مهمترین مزایای لوله فلکسیبل هوا فویلی آلومینیومی داشتن انعطافپذیری بالا در موارد مصرفی گوناگون است. پره های تنظیم هوای موازی این نوع دریچه، به منظور کنترل مقدار جریان هوا بصورتهای افقی و عمودی قرار گرفته اند.

کلاهک کلبه ای یکی از انواه دودکش ها می باشد که بیشتر در ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد که ما در این مطلب به بیان اجزای کلاهک کلبه ای می پردازیم. یکی از نقاط منفی دریچه های فوق این است که در برابر رطوبت فورا دچار زنگ زدگی می شود. در بسیاری از نقاط ایران، سیستم سرمایشی و گرمایشی به عنوان یکی از تجهیزات اصلی و مهم در خانه ها معرفی می شود.

لولههای فلکسی روکشدار انواع مختلفی دارند که معمولا هر کدام را باتوجه به مشخصاتی که دارند، در محیطهای مختلف مورد استفاده قرار میدهند؛ در ادامه برخی از آنها را مورد بررسی قرار میدهیم. باتوجه به نوع طراحی که دارد، نمیتوان در محیطهای باز آن را مورد استفاده قرار داد چرا که لازم است از ورود امواج الکترومغناطیسی حتی الامکان جلوگیری شود. یک نمونه دیگر از انواع لولههای فلکسی، لولههای خرطومی نسوز هستند که در برابر عواملی همچون کشش، فشار، رطوبت و حرارت و… این دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز به سانِ دیگر دریچه های بازدید از یک فریم و یک دربِ جداشونده ساخته گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید