دریچه دیواری اسلوت – گروه صنعتی تهویه اورانوس تولید کننده دریچه دیواری اسلوت

شایان ذکر است پشم شیشه این نوع از کانال ها مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده (کلاس A، ضد حریق و ضد آب) و تمامی محصولات شرکت STI نیز دارای گواهینامه های بین المللی معتبر داخلی و خارجی می باشند. در سرار سر جهان کارخانه ها و شرکت های بسیاری سیستم های تهویه تولید می کنند.از برند های خارجی که که در ایران نیز وجود دارد میتوان به خرید مدلهای ال جی، سامسونگ، هایسنس، وستن و…

کانال فلکسیبل کمبی، کانال خرطومی عایق دار الاستومری و لوله فلکسی یا کانال خرطومی برزنتی و آلومینیومی STI به دلیل وزن بسیار سبکی که دارد، نصب و اجرای آن بسیار سریع، ساده و آسان بوده و به ساپورت و نگهدارنده به هیچ عنوان نیازی ندارد. البته از مشکلات این نقطه میتوان به جلوگیری از عبور هوا اشاره کرد که در زمستان با وجود جریان هوای گرم برای گوشی موبایل نیز ممکن است مشکل ساز شود و در صورت استفاده از دریچه کولر ماشین برای نصب پایه نگهدارنده موبایل باید ترجیحا خروجی هوا را در دریچه مورد استفاده (به ویژه در زمستان و هنگام استفاده از بخاری) بست.

این کانال ها دارای مدل های گوناگونی است که با توجه به شرایط اجرایی پروژه و همچنین کاربرد مورد نیاز، تأمین و اجرا می گردند. سطح داخلی کانال خرطومی یا لوله خرطومی پلی استر عایقدار و فلکسیبل پشم شیشه عایق دار، کانال لوله فلکسیبل برزنتی، کومبی و آلومینیومی بسیار صاف و هموار بوده که این امر سبب پاک و تمیز بودن سطح داخل و عدم نفوذ گرد و غبار در کانالی بل می گردد. عایق به کار رفته در لوله فلکسی انتقال هوا (لوله فلکسیبل کانال خرطومی یا اسپیرال (Spiral)) به عنوان عایق حرارتی، سبب کمترین اتلاف انرژی (Saving Energy) و ایجاد مقاومت حرارتی می گردد.

در حالی که داکت اسپلیت غیر اینورتر ارزان تر هستند، داکت اسپلیت اینورتر خنک کننده سازگار با سر و صدای کمتر و بازده انرژی بیشتر را فراهم می کنند. به دلیل شکل و ظاهر دکوراتیو و قابلیت اجرا بصورت شکلهای مختلف هندسی هماهنگ با محیط ، این دریچه مورد استقبال زیاد از سوی مهندسین معمار قرار گرفته است .

دیدگاهتان را بنویسید