دریچه دیواری آلومینیومی – گروه صنعتی تهویه اورانوس تولید کننده دریچه دیواری آلومینیومی

از این نوع لوله فلکسیبل در مکان هایی که دما بسیار بالا باشد، مورد استفاده قرار می گیرد مثلا جهت سیم کشی در کوره ها، سیستم های تهویه و همچنین برای تخلیه بخارهای گاز و هوا که دارای دمای بسیار بالا هستند. بیشتر در محیط های بیرونی و باز وهم چنین در محیط هایی که دارای رطوبت،نم و حرارت بسیار بالا باشد، استفاده می شود. پس از برشِ قطعه های فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به گوشه زنیِ تمام این قطعات اقدام می نماییم.پس از عملیات گوشه زنی باید به وسیلهی کرنرهای فلزی به صورت پِرسی این قطعات را به صورت قائم الزاویه به یکدیگر متصل نماییم.

برای ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی ابتدا باید فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت طراحی، بریده و مونتاژ گردد.دریچه بازدید داکت اسپلیتبرای برشِ اضلاعِ فریمِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت باید ابتدا ابعاد داخلیِ کلافِ زیرِ دستگاه داکت اسپلیت سایز بشود و سپس بر اساس نیم سانت کمتر از این مقادیر (به عنوان بادخور) اضلاعِ فریم برش داده میشوند.این اضلاع در انتهای هر یک از وجوهِ به صورت ۴۵ درجه گوشه زنی میشوند تا هر یک از گوشه های دریچه بازدید داکت اسپلیت دقیقاً به صورت گونیا حاصل شود.

به جز اینها هزینههای مربوط به حملو نقل و دستمزد متخصصین را نیز باید در نظر بگیرید. این محصول قابلیت شستشوی آسان را دارد و راندمان هوای بیشتری نسبت به نمونه دریچه دیواری آلومینیوم و آهنی را دارا می باشد . لایه های اول و سوم از آلومینیوم لمینیت شده ساخته شده که نقش محافظتی دارد و لایه دوم از پلی اتیلن است.

لوله فلکسیبل با عایق پلی استر را می توان از اولین های لوله های فلکسیبل یا خرطومی خواند. جریانهای مورد نیاز هوا ، به عنوان مثال ، تأمین هوا ، هوای برگشتی و هوای اگزوز را شامل می شود. انتقال حجم بالایی از هوا : کانال های کولر دارای فضای زیادی هستند و قادرند در سریع ترین زمان، حجم بالای هوای خنک را از منبع به نقطه ای دیگر انتقال دهند. همچنین شما می توانید مدل های مختلف دریچه را در سایت این مجموعه مشاهده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید