دریچه دیواری آلومینیومی قوس دار – گروه صنعتی تهویه اورانوس دریچه دیواری آلومینیومی قوس دار

برای نصب کانال هوای فلکسیبل نیز به لوازم جانبی و لوازم جانبی مختلفی نیاز دارید که روند کار را بهتر می کند. این لوله ها ضد آب نیستند و بیشتر در زمینه های کاری زیبا سازی و دکوراسیون به کار می رود. ساخت این تجهیزات هوشمند و پیشرفته و تعبیه آن در فضای داخلی ساختمان ها به گونه ای است که از انتقال و ورود هر نوع آلودگی ها و ذرات گرد و غبار به داخل جلوگیری می نماید. با خارج شدن تلگرام از دسترس کاربران ایرانی، عده زیادی به پیام رسانهای مشابه از جمله واتس اپ کوچ کردند.

از همین رو در نوع جدید این نوع درچهها، سعی شده است با استفاده از پرههایی که داخل دریچه تعبیه میشود، تا حدود زیادی جلوی گرد و غبار گرفته شود. استفاده از این لولهها، میتواند خیال شما را بابت امنیت کابلهای ساختمان راحت کند. نوع رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت از جنس پودری الکتروستاتیک است که در کدهای مختلف و متنوع میتواند بر روی سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت از آن استفاده کرد.

وجود این مواد عایق علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی باعث کاهش تشکیل شبنم می شود. این ویژگی در عین حال باعث کاهش میزان زوایای مجرای هوا شده و شاهد افزایش کارایی سیستم های تهویه مطبوع یا حمل و نقل هوایی هستیم. این دریچه به کمک پره هایی که از جنس ایرفویلی و همچنین متحرک هستند، می توانند هوا را در جهت های گوناگون منتشر کنند. به همین دلیل در بسیاری از سایت های صنعتی مشاهده می کنیم که از کانال های انعطاف پذیر برای انتقال بخارات یا گازهایی که خاصیت اسیدی نیز دارند استفاده می کنند.

سپس وقتی از استحکام تاج ها مطمئن شدیم باید با استفاده از گیره تسمه فولادی کانال را به قسمت های مختلف ساختمان وصل کنیم. از سیستم های تهویه مطبوع شناخته شده و بسیار باکیفیت موجود در بازار می توان به داکت اسپلیت زانتی (Zaneti) اشاره نمود. این نوع دریچه در بدو طراحی و تولید برای فضاهای با ارتفاع بلند در کنار پنجره ها طرحی شد که بتواند تهویه مناسبی باشد. 1. نوارهای مهر و موم آلومینیومی: این محصولات دارای دو نوع رزوه ساده و تقویت شده می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید