دریچه داکت اسپلیت – ایخرید

در جاهاییکه دهانه خروجی ِ دودکش ها یا ونت ها دارای مقطع گرد هستند برای عدم استفاده از تبدیلِ گرد به چهارگوش و هدایت مستقیم هوا به منتهی الیهِ کلاهک دودکش بطور مستقیم از کلاهک کلبه ای گرد استفاده می گردد.این کلاهک کلبه ای دارای سه بخش اصلی از جمله پایه ی گرد،پره های گرد و تاج کلاهک است.برای ساخت کلاهک کلبه ای گرد از انواع ورق از جمله روغنی،گالوانیزه،سیاه،آلومینیوم و استیل می توان استفاده نمود.ضخامت ورقی که برای ساخت کلاهک کلبه ای گرد استفاده می گردد به قطر و سایز کلاهک کلبه ای بستگی دارد ولی عموما در سایزهای معمولی از ورق با ضخامت یک میل استفاده می گردد.مراحل ساخت کلاهک کلبه ای گرد ابتدا با ساخت پایه ی کلاهک کلبه ای شروع می گردد.قطر این لوله به میزان چند میل از قطر لوله اصلیِ رایزرِ دودکش بزرگتر در نظر گرفته می گردد که به راحتی بر روی مقطع گرد کاور شود.

کلاهک کلبه ای چهار طرفه با رنگ کوره ای الکتروستاتیک و با کُد رنگ مورد نظر کارفرما پوشش داده میشود . برای جلوگیری از استهلاک کلاهک کلبه ای از رنگ کوره ای الکتروستاتیک استفاده میشود و این امکان وجود دارد که سطح کلاهک کلبه ای سه طرفه با رنگ دلخواه کارفرما پوشش داده شود . پس از اتصال درب به فریم جای قفل های زیمنس و خزینه های پیچ را نیز روی درب و فریم با پرس ایجاد نموده و دریچه بازدید را آماده عملیات رنگ می کنیم.جنس رنگی روی سطوح دریچه داکت اسپلیت زده می شود رنگ کوره ای الکتروستاتیک می باشد.این رنگ بصورت پودری روی سطوح داخلی و بیرونی دریچه داکت اسپلیت مشبک لولایی پاشیده می شود و پس از پُرشدنِ سطوح آنرا در کوره رنگ می گذاریم.با پایان فرایند پخت رنگ در کوره دریچه داکت اسپلیت آماده تحویل به مشتری یا ارسال به پروژه می گردد.از انجا که دریچه داکت اسپلیت مشبک لولایی دارای پوشش رنگ شده می باشد لذا کاور کردنِ آن در یک بسته مشمایی از اصول اولیه می باشد تا در زمان انتقال به پروژه آسیبی به ساختار و رنگ دریچه داکت اسپلیت وارد نگردد.

سپس کلاهک کلبه ای بر اساس طرح پایه و متناسب با آن ساخته میشود . بهترین و با کیفیت ترین ورق را برای کانال سازی ساختمان تهیه و خریداری کنید. اما گروه صنعتی تهویه مارکت این افتخار را دارد که کلاهک کلبه ای چهار طرفه را در هر سایز و با هر تعداد گریل تولید و عرضه نماید . خواص ضد باکتریایی این محصولات امکان استفاده از آن ها را در محیط های حساس مانند آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز تولید دارو و مواد غذایی فراهم می کند. کارگاه تولید دریچه کولر (انواع دریچه کولری و زیردستگاه) در پاکدشت و در خیابان محسن سیری کوچه محتشم پلاک21 واقع شده است.

دریچه هواکش پلاستیکی بزرگ سایر توضیحات : دریچه پلاستیکی گرد قطعه ای از جنس مواد پلاستیکی مرغوب پتروشیمی که به جهت مقاومت انعطاف پذیری و نور آفتاب دارای مواد ABSو UV میباشد که به جهت تبادل هوا بر روی سقف و دیوار توسط فنر استیل نگهدارنده و یا به صورت پیچی قابل نصب میباشد ، بر روی دریچه روزنه های مشبک شبیه به بلندگوی باندهای صوتی برای مکش هوا وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید