دریچه داکت اسپلیت – املاک شمال

تهویه دیواری به منظور دریچه هوای برگشت نیز بسیار کاربرد دارد. همانطور که پیشتر در مقاله ” مواردی بسیار مهم در استفاده از وسایل گازسوز “ اشاره نمودیم، معمولا با توجه به اینکه این احتمال وجود دارد که لوله به مرور زمان و به دلیل عرق نمودن دچار پوسیدگی شود و این پوسیدگی منجر به سوراخ شدن لوله و در نهایت نشت منواکسید کربن گردد، بهترین نوع لوله رابط دودکش بین وسایل گاز سوز و دودکش ساختمان لوله استیل (دودکش استیل) میباشد، زیرا احتمال پوسیدگی در این لولهها بسیار ناچیز است. در مکان هایی که از آن به عنوان دریچه ی هوادهی استفاده میشود ، گزینه ی دمپر جزو مهمترین بخش های آن محسوب می شود.

در صورتی که بخواهیم هوای عبوری از دریچه کولر مشبک را تنظیم یا مسدود کنیم از دمپر پشت این دریچه کولر استفاده می گردد . برای انتقال هوا به دریچه هایی با طول بلند از پلنیوم باکس استفاده می شود ,پلنیوم باکس نوعی باکس اختلاط هوا بوده که در آن می توان با توجه نوع طراحی آن هوا را به صورت کاملا لایه ای و آرام توزیع نمود نکته قابل ذکر در پلنیوم باکس های موسسه فنی ۱۱۰ انتخاب آن از بهترین متریال آهن گالوانیزه بوده و قابلیت عایق کاری از داخل را دارا می باشند.

تفاوت اصلی این مدل ها به میزان انرژی و قابلیت ها و امکانات دستگاه بر می گردد. یکی از بهترین، کم خطرترین و ساده ترین دستگاه های پخش گرما در ساختمان رادیاتور است. دریچه های با این نوع کاربری بیشتر در بخش های پایینی دیوار و حتی در قسمت کف قابل نصب هستند. لولای درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به طور معمول روی طول درب نصب میشود تا مقاومت بیشتری در زمان باز شدن داشته باشد و به راحتی توان نگهداری درب دریچه بازدید داکت اسپلیت را از این طریق میتوانیم ایجاد نماییم.

به عنوان مثال یکی از انواع دریچه های دیواری ، دریچه ایرفویلی یا دریچه کولری است که در بسیاری از خانه ها و ادارات از آن استفاده میشود. این دریچه ها هم می توانند به طور مستقیم به دهانه ی انشعاب کانال هوا که مماس به دیوار باشد متصل شوند، و هم می توانند به وسیله ی باکس رابط هوا به کانال اصلی هوا متصل شوند. دریچه دیواری هوا همانطور که از نامش پیداست، برای دهانه کانالهایی که در دیوار ساختمانها تعبیه می شوند ساخته می شود. به گونه ای که شما همیشه می توانید به بهترین شکل ممکن سیم های این موتور فوق العاده مهم در کولر گازی را مورد بررسی قرار دهید و چنانچه هر کدام از سیم ها دچار مشکل خاصی شده باشند کاملا طبیعی است که شما قادر باشید علت کامل بسته نشدن دریچه کولر گازی خود را مربوط به خرابی موتور دمپر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید