دریچه خطی اسلوت چیست و استفاده از آن مزایایی دارد؟

بنا به ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت ،ضخامت ورقِ دربِ دریچه تعیین می گردد. ورقِ خم شده ی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ،بر اساس ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت ،برش داده شده و بصورت چهارگوش با زاویه قائمه(گونیا)به هم متصل می گردد.بعداز ساخت فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ،نوبت به مرحله ی طراحی و ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی می رسد. کانال فلکسی که از آن با نام های تجاریِ مشابهی از جمله کانال فلکسیبل یا کانال خرطومی نیز یاد می شود بصورت یک کانال هوارسانِ یک لایه،دولایه ،سه لایه و گاه بنا به ضرورت چهارلایه قابل تولید است.لایه های موجود در بدنه کانال فلکسی هم به لحاظ استحکام و هم به لحاظ عایق بودن دارای اهمیت می باشند.در واقع به زبان ساده هرچه لایه های بدنه کانال فلکسی بیشتر باشد هم مستحکم تر و هم به لحاظ حفظ انرژی و حرارت،عایق تر است.

در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت از بست های هوابندی استفاده می گردد.این بست هم باعث تثبیت نقطه اتصال و هم موجب هوابندیِ این نقطه در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت می گردد. شرکت کانال سازی تهویه نو، ارائه دهنده انواع دریچه داکت اسپلیت با قیمت و کیفیت مناسب می باشد که می توانید جهت سفارش و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش آن تماس حاصل فرمایید. نحوه کانال کشی و نصب دریچه ها در ساختمان ها بسیار مهم بوده و معماران و پیمانکاران به این موضوع اهمیت زیادی می دهند زیرا بسیار مهم است که با حداقل تعداد دریچه کولر بتوان تهویه مناسب را در ساختمان ها ایجاد کرد و ورود و خروج هوا به خوبی شکل بگیرد.

برای نصب دریچه کانال کولر باید دور تا دور آن را یک قاب چوبی قرار دهید و دریچه کولر را بر روی قاب چوبی پیچ کنید و باید توجه داشته باشید که دریچه کاملا تراز باشد. دریچه داکت اسپلیت عموما پس از نصب و راه اندازی دستگاه داکت اسپلیت برای پوشاندن و کاور تجهیزات آن نصب می شود که بعدها بتوان از طریق این دریچه بازدید ها دوره ای و تعمیر اسپلیت صورت بگیرد.

همانطور که می دانید جنس درب و فریم این نوع دریچه بازدید نیز از جنس آلومینیوم می باشد و همانند مدل قبلی برای ساخت درب آن در ابعاد کوچک از ورق آلومینیومی 1 میلی متری و برای ابعاد بزرگتر از ورق های باز ضخامت بیشتر استفاده می شود و فاقد هرگونه شیار و منافذ می باشد . لوله فلکسیبل هوا عایقدار ای اف دی در شاخههای 6 متری وجود دارد و برای موارد مختلف قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید