دریچه خطی اسلوت – فروشگاه آنلاین دریچه های تنظیم هوا و تهویه

از کاربرد های این مدل می توان به استفاده در فضا هایی که طول پرتاب بلند بدون تغییر زاویه در دریچه مورد نیاز است از جمله فضاهایی که طول پرتاب مورد نیاز از ارتفاع سقف بیشتر باشد اشاره نمود. که در دو نوع 30 درجه و 15 درجه طراحی و تولید می شود. نوع 30 درجه آن جهت استفاده هواساز کاربرد بیشتری دارد. برای طراحی و ساخت آن ابتدا باید فریم این دریچه بازدید داکت اسپلیت ساخته گردد.

برای ساخت فریم نیز باید ابعاد داخلیِ کلافِ زیرِ دریچه بازدید داکت اسپلیت را استخراج نماییم و با اِعمال نیم سانت بادخور از هرطرف، پروفیل های فریم را ببُریم.. این ابعاد با احتساب دومیل بادخور از هر طرف در نظر گرفته میشود که درب هنگام بازوبسته شدن مشکلی نداشته باشد.جنس ورق درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی از آلومینیوم است.ضخامت این ورق نیز از یک میل به بالاواست. کانال سازی و کانال کشی احمدی در تهران ، اجرای کانال سازی و سیستم تهویه های سرمایشی و گرمایشی و ساخت داکت های اسپلیت سیستم های تهویه مطبوع سیستم تهویه فلکسی و گالوانیزه و سانتیفیوژ و ساخت دریچه هوا فروش و ساخت و نصب و اجرای پروژه های صنعتی و ساختمانی تهویه هوا وساخت داکت اسپیلت و کانال سازی و دریچه هوا ساخت و فروش داکت اسپلت و اجرای کانال سیستمهای تهویه صد در صد تضمینی با کیفیت بالا و تیم مجرب خدمات رسانی میشود.

سرعت جریان باد و مسائل مربوط به افت فشار و موارد دیگر (در پایین توضیح داده میشود) باید در نظر گرفته شود. طول و تعداد دریچه های خروجی این پلنیوم ها نیز وابسته به محیط مورد استفاده شما می تواند تغییر کند. در اواپراتور یک فن بزرگ وجود دارد که باعث تولید آلودگی صوتی می شود زیرا این فن صدای بلندی را تولید می کند و هرچه فن بزرگ تر باشد، صدای بیشتری نیز ایجاد می شود. دریچه مشبک که با نام های دریچه شطرنجی، سبد تخم مرغی، لانه زنبوری نیز قابل شناسایی است.

دریچه سقفی تایلی با دریچه گردِ جت نازل متشکل از یک صفحه ی فلَت از ورق آلومینیوم(با فریم یا بدونِ فریم) و یک عدد دریچه جت نازلِ گرد میباشد که قطر دریچه گردِ جت نازل بسته به سایزِ کانالِ اصلی متغیر میباشد. بیشتر کاربرد دریچه های جت دیفیوزر در سقف سوله ها و کارخانه های صنعتی و نیز مجتمع های پذیرایی و تجاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید