دریچه خطی اسلوت برسا کد 1055 -قیمت گروه صنعتی برسا

میزان جریان باید با ابعاد دریچه مطابقت داشته باشد. برخی مکان ها ی بسیار شلوغ که رفت و آمد زیاد است صدای دریچه چندان مشخص نیست ولی برای مکان هایی مانند بیمارستان ها یا اتاق های مطالعه دریچه هایی که دارای صدا باشند حتما موجب اذیت و سلب آرامش خواهند شد. دریچه تامین هوا گرد یکی از انواع دریچه تهویه هوا ساختمان است که در مکان هایی مانن سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر در محیطی که رطوبت و یا حرارت وجود دارد بهتر است از جنس متناسب با آن محیط استفاده گردد. اگر در محیطی هستید که نباید صدایی وجود داشته باشد و نیاز به آرامش دارید حتما نوعی از دریچه انتخاب شود که صدایی تولید نکند و طراحی داشته باشد که بتوان آن را علی رغم عبور جریان هوا بدون صدا تنظیم نمود.

در ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت باید دور تا دور محیط درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به میزان یک و نیم سانت به داخل لبه خورد تا از تاب خوردگی یا دفرمه شدن ساختار درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ممانعت شود. شایان ذکر است نوع رنگی که بر سطح دریچه کولر خطی کله قندی استفاده می شود از نوع پودری استاتیک می باشد که پس از گذاشتن در کوره پخته شده و آماده بسته بندی می گردد.در همین جا باید به کیفیت و نوع رنگ مصرفی نیز بعنوان عامل اساسی در تعیینِ قیمت دریچه کولر کله قندی باید اشاره نمود.بدیهی است نوع و گریدِ پود رنگ استاتیکِ مصرفی باعث افزایش یا کاهشِ تمام شده ی قیمت دریچه کولر خطی کله قندی می گردد.

با روشن کردن کولر، هوای خنک از تمامی دریچه ها به صورت یکنواخت پخش می شود. برای مثال، بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میتوان از شیارهای پرّه z، در کناره های طولیِ درب دریچه بازدید و ورق پانچ در قسمت داخلیِ درب استفاده کرد. یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب دریچه به آن توجه می شود جنس و کیفیت آن است. یک محل نصب دریچه تامین هوا نمای ساختمان است.

دیدگاهتان را بنویسید