دریچه تنظیم هوا – تهویه دانیال

شرکت صنعتی رحمتی با سابقه ی چندین ساله در صنعت ساخت انواع دریچه توزیع هوا ، انواع مختلف دریچه با متریال مختلف را تولید مینماید. سایر توضیحات : دریچه پلاستیکی گرد قطعه ای از جنس مواد پلاستیکی مرغوب پتروشیمی که به جهت مقاومت انعطاف پذیری و نور آفتاب دارای مواد ABSو UV میباشد که به جهت تبادل هوا بر روی سقف و دیوار توسط فنر استیل نگهدارنده و یا به صورت پیچی قابل نصب میباشد ، بر روی دریچه روزنه های مشبک شبیه به بلندگوی باندهای صوتی برای مکش هوا وجود دارد. مقاومت بالایی دارد. این محصول در شاخه های ۶ تا ۱۰ متری بسته بندی و به بازار عرضه می شود .

این مدل دریچه بازدید داکت اسپلیت برای هوارسانیِ بهتر به دستگاه داکت اسپلیت تولید و مورد کاربرد قرار میگیرد.با توجه به وزنهای بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ساختار فریم باید طوری باشد که قابلیت نگهداری و نشمین نسبت به درب را در خود داشته باشد.جهت تولید این دریچه بازدید داکت اسپلیت از ساخت فریم شروع می نماییم.فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت از پروفیل های آلومینیوم با عرض های ۳ و ۵ سانت ساخته میگردد.این تغییر عرض پروفیلِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ زیبایی قابلیت کاربرد برای آن ایجاد می نماید.با توجه به تقدم مراحل ساخت،باید در مرحله نخست نسبت به سایزینگِ چهارچوبه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام کرد.ابعاد فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت باید به میزانی بادخور داشته باشد که به راحتی بتوان دریچه بازدید داکت اسپلیت را در حفرهی مورد نظر جانمایی کرد.با احتساب این موضوع مهم نسبت به برش اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام میگردد.

ابعاد داخلی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت در این مرحله از اهمیت خاصی برخوردار میباشد، زیرا با احتساب دومیل بادخور از طرفین و همچنین در نظر گرفتن ضخامت لولا در یکی از اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به برش ورق درب دریچه بازدید فنکویل اقدام میشود. البته ممکن است این روغن قبل یا بعد از پمپ از یک فیلتر بگذرد. روغن به سیستم تقویت کننده رسیده و همان طوری که توضیح آن گذشت فشار آب را بالا برده و خود روغن مانند یک چرخه به هر دو طرف پیستون می آید.

این روغن از طریق لولههای رابط به سیستم تقویت کننده میرسد. در این مرحله فشار آب 400 Mpa و سرعت آن 900 m/s است. این باعث میشود که در موقعیتهای مختلف به اتصالات مختلف نیاز داشته باشند و در مسیرهای پرپیچپیچ مشکل داشته باشند. پس افزایش فشار، افزایش سرعت هم در بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید