دریچه برقی کولر مربع تک شبکه – شرکت نسیم پرداز

نام دیگر دریچه هوا دیفیوز می باشد که قالبا در صنعت تهویه مطبوع به این نام شناخته شده است. استفاده از لوله خرطومی شیلددار در صنعت کابلکشی مخابراتی رواج خاصی دارد. قدرت هوادهی هواکش خانگی دمنده 20 سانت مدل لوکس دریچه دار بین 240m3/h تا 860m3/h می باشد و قطر پروانه ها 150 تا 300 میلیمتر است ، این محصول 1.95 کیلوگرم وزن دارد و دور موتور آن 1400 است بنابراین از این محصول می توان در فضاهای کوچک و متوسط استفاده کرد. انواع هواکش خانگی دمنده به طور کلی فن های پروانه ای ساده ای هستند که بین 3 تا 8 پره دارند که این پره ها در هواکش خانگی دمنده مدل لوکس دریچه دار از جنس پلاستیک مرغوب هستند و به صورت شش پر تولید می شوند و به بازار عرضه می گردند.

به طور کلی طراحی، ساخت و اجرای کانال کولر یک حرفه تخصصی است و نیاز به بررسی های دقیق دارد. در دسته بندی کانالها که درواقع بر اساس شکل ظاهری آنها انجام شده است کانالهای چهار گوش یا مستطیلی شکل به عنوان جایگزینی برای کانالهای مدور و دایره ای شکل که به سبب اجرای سخت و مشکلات ناشی از آنها در ین کار به وجود می آیند. مصالح به کار رفته در ساخت این دریچه ها از آلومینیوم یا آهن، پلاستیک، چوب با روکش پی وی سی می باشند. لوله فلکسیبل روکشدار از جنس فلز آلومینیوم ساخته شده که با روکش پلاستیکی پوشش داده شده است که بیشتر به جهت عدم نفوذ رطوبت در محیطهای روباز و مرطوب استفاده میشود.

در لوله فلکسیبل بدون روکش برعکس لوله فلکسیبل روکش دار از روکش PVC استفاده نمیشود و همین امر که روکش PVC ندارند از مقاومت کمتری برخوردارند و بیشتر در محیطهای داخلی از آن استفاده میشود تا محیطهای باز و برخی از مزیتهای لوله های فلکسیبل بدون روکش عبارت اند از طول عمر بسیار بالا، انعطاف پذیر، سبک بودن، از قیمت مناسبی بهره میبرند، برای محیطهای داخلی مناسب میباشند و … توان موتور در این هواکش 30 وات است و با داشتن IP 2X مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت دارد به همین دلیل از این محصول می توان در محل های مرطوب همانند سرویس های بهداشتی و غیره جهت تهویه هوا استفاده کرد.شما می توانید برای خرید تهویه خانگی دمنده 20 سانت مدل لوکس دریچه دار و اطلاع از قیمت هواکش خانگی دمنده مدل لوکس دریچه دار 20 سانتی به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

در مکانیزم تاسیسات ساختمانی و به منظور ایجاد و ارایه سرمایش و گرمایش مطلوب پپس از فرآیند طی شده در سیستم تهویه مطبوع و در واقع به معنای دیگر، کنترل هوای ورودی و خرروجی و جلوگیری از ایجاد اغتشاش در خروجی کانال رفت هوا و همچنین ورودی کانال برگشت، از دریچه های تنظیم هوا مانند نوع گرد، نوع جهارگوش و غیره استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید